Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Настроить от А до Я Paladin seo manager


Recommended Posts

Ляп трусами о дорогу) Вы о чем? Или просто посты набиваете?

Это говно в красивой упаковке (называю как есть) только в мусорку надо отправлять

 

Это даже не модуль - это набор патчей (а тот код что там есть кроме патчей просто ужас, куча багов, куча говнокода) для default темы opencart

Максимум что в нем хорошего sitemap. Всё.

Остальное может принести вред. И надо допиливать, и допиливать эти костыли, а не модуль

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 years later...
On 6/7/2016 at 6:38 PM, markimax said:

Это говно в красивой упаковке (называю как есть) только в мусорку надо отправлять

 

Это даже не модуль - это набор патчей (а тот код что там есть кроме патчей просто ужас, куча багов, куча говнокода) для default темы opencart

Максимум что в нем хорошего sitemap. Всё.

Остальное может принести вред. И надо допиливать, и допиливать эти костыли, а не модуль

 

как тогда настроить  автозаполнение мега тегов в частности description на основе данных взятых из атрибутов товара ?

все автозаполнялки на форуме которые видел не работают с атрибутами-((

буду очень благодарен за ответы

Змінено користувачем dimyan163
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.