Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужен модуль Импорт/Экспорт для 2.1.0.1


Recommended Posts

Opencart 2.1.0.1

Требуется модуль для обычного импорта прайсов в магазин (название, описание, атрибуты, опции), но чтобы тянул фото по ссылкам из этого же прайса ( прямая ссылка на картинку на сайте поставщика ).  Желательно бесплатное решение.  Буду очень благодарен.

Змінено користувачем stalevar1990
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Название топика и задача не соответствуют друг другу.

 

По заголовку топика решение здесь

 

https://opencartforum.com/topic/58024-%D1%8D%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-export-import-xlsx-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-ocstore-2x/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Название топика и задача не соответствуют друг другу.

 

По заголовку топика решение здесь

 

https://opencartforum.com/topic/58024-%D1%8D%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-export-import-xlsx-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-ocstore-2x/

А почему название задача не соответствует? Как сделать чтоб соответствовало? 

То что по ссылке, он же для окстора и там написано что на опенкарте не работает. А меня опенкарт.

 

Я пробовал export/import tool. Он установился нормально все загружает только, только картинки почему-то не грузит, хотя стоят прямые ссылки.

 

Я понимаю, что если фотки к себе на хостинг загрузит а потом в прайсе проставить пути, то все будет работать, но это же просто жесть, так делать.

 

Вот и ищу решение.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.