Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Лединг с магазином


Recommended Posts

Даже не знаю. НА данный момент множество шаблонов на opencart 2.1 в составе которых есть модули позволяющие размещать любые тексты, баннеры, и слайды на главную страницу. Найдите подходящий и лепите то что вам надо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Знаю на моем делают лендинги

SEO CMS TOP 2

Довольны.

Но здесь как кому нравится

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Здесь еще интересное решение обсуждалось: https://opencartforum.com/topic/56538-чтобы-была-доступна-только-главная-стр/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Landing имел ввиду афтор! Одностраничный сайт, который из тех самых одностраничников нулевых, продавали впихивали чудо чай и разную ерунду))) Старички помнят это. Сейчас же это типа "тренд" такой. В одностраничник "впихивать" архитектуру опенкарта это фееричный бред!! У вас там что 100500 товаров и бесконечный скрол  :ugeek:  ? Для таких одностраничников  html+ пару строчек кода js.  Для заказа "100500" товаров обычная форма обратной связи. либо если вам нужна просто корзина товаров есть решение на jquery. погуглите.

Змінено користувачем Grosso2020
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.