Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Привет друзья .

Кто нибудь знает сколько заберает себе пайпал при оплате модулем PayPal standart?

Искал инфы на сайте но чет не нашёл.

Экаунт на пайпале обычный ( не бизнес), смогу ли я выводить деньги себе на счёт? Какие ограничения?

Спасибо за ответы .

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 7 months later...

Экаунт на пайпале обычный ( не бизнес), смогу ли я выводить деньги себе на счёт? Какие ограничения?

На обычный аккаунт PayPal можно принимать платежи? У меня нигде в меню даже пункта такого нет...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

На обычный аккаунт PayPal можно принимать платежи? У меня нигде в меню даже пункта такого нет...

 

Да. Можно принимать и далее выводить денежные средства с обычным аккаунтом на банковскую карту без всяких проблем.

 

Прикрепляете карту к своему аккаунту. Подтверждаете её. Далее прикрепляете банковские реквизиты данной карты и тоже подтверждаете - всё, что от Вас требуется. Вывод длится до 5 банковских дней.

 

Ещё у них шикарная служба поддержки, если что. Можно звонить, вам расскажут, как и что настроить.

Змінено користувачем Yakaya
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.