Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка при просмотре истории заказов в ocstore_v0.0.2


shoom

Recommended Posts

ocstore_v0.0.2

Возникает ошибка при просмотре истории заказов

домен/index.php?route=account/history

Выдает ошибку: Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in ..../catalog/controller/account/history.php on line 84

В чем может быть проблема?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

У меня та же проблема возникла, при переходе на страницу истории заказов, белая страница и ошибка:

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/m/. . ./. . ./public_html/catalog/controller/account/order.php on line 344.

Именно в этом файле никаких изменений не делала. Пока решила проблему тем, что вообще удалила кусок кода:

if (empty($product['image'])) {

+ $thumb = '';

+ } else {

+ $thumb = $this->model_tool_image->resize($product['image'], $this->config->get('config_image_category_width'), $this->config->get('config_image_category_height'));

+ }

на 344 строке находился фрагмент } else {

После этого страница стала открываться, и данные отображаются, но почему так случилось я так и не поняла. Не просто так же этот кусок там находился, насколько я поняла, он отвечает за изображение товара в истории заказа. Подскажите, как можно иначе решить эту проблему, не удаляя код? Изображения на самом деле теперь нет в истории.

Заранее спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.