Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сумма реально закрытых заказов в админке


Recommended Posts

На главной отображается сумма проданных товаров. К сожалению, часть этих товаров висит в доставках, а часть вообще отмененные заказы, так что реальный оборот меньше.

 

Я добавил строчку, выводящую сумму заказов в статусе "Завершено" - те заказы, деньги с которых уже ваши (ну, исключая форс-мажоры). Выбираются из базы заказы с order_status_id = '5' (у меня это "Сделка завершена).

Информация выводится на главной странице админки под строкой "Всего продано на сумму:". Пока вы не поставите статус заказа "Сделака завершена", эта сумма не увеличится.

real-finished-sales.xml

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

На главной отображается сумма проданных товаров. К сожалению, часть этих товаров висит в доставках, а часть вообще отмененные заказы, так что реальный оборот меньше.

 

Я добавил строчку, выводящую сумму заказов в статусе "Завершено" - те заказы, деньги с которых уже ваши (ну, исключая форс-мажоры). Выбираются из базы заказы с order_status_id = '5' (у меня это "Сделка завершена).

Информация выводится на главной странице админки под строкой "Всего продано на сумму:". Пока вы не поставите статус заказа "Сделака завершена", эта сумма не увеличится.

 

 

а что нужно сделать, чтобы это заработало ?) я просто начинающий)))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.