Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

ЧПУ на страницах ?limit


Recommended Posts

Для автогенерации ЧПУ использую вот эту вещь http://ocshop.info/avtomaticheskaya-generaciya-seo-url-chpu-v-opencart/

 

Однако, на страницах категории если нажать на "Показать N товаров " то ссылка получается вот такая site.com/zhenskoe#category_id=61&page=0&path=61&sort=p.sort_order&order=ASC&limit=25&min_price=0&max_price=4055

 

Как можно сделать тут нормальный вид ЧПУ?

И еще вопрос, страницы типа Производители, Контакты. Как там тоже сделать ?

 

Спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


эти страницы закрываются от индексации - зачем там чпу?

и если я не ошибаюсь  - у Вас стоит модуль фильтр-про, так что тут наверное стоит обратится к автору, который кстати и мод для ЧПУ писал

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


это платный модуль. версий несколько.

автор (@freelancer), если мне не изменяет память, работал над ЧПУ для адресов фильтра.

но получить поддержку и решение вы сможете только в том случае, если честно купили модуль.

все ваши "не знаю, не ставил, не специалист в ОК" до *ОПЫ.

либо честно - либо лесом.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.