Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Онлайн-чат на сайте?


Slava154

Recommended Posts

Либо сторонние сервисы онлайн консультантов (собирают статистику посещений на свои сервера, что имхо не айс), либо livezilla (серверная часть устанавливается у вас на хостинге и вы сами можете анализировать потом логи посещений). В обоих случаях менеджеру для общения с клиентами нужно ставить специальную чат программу. Посетителям устанавливать ничего не нужно.

Еще как вариант http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=9676

Правда нужно создавать аккаунт на зохо, и потом манагеру туда логиниться для чатинга.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 years later...

Всем привет.

 

Я выбрал talk-me лучше не найти.

 

Я Вам гарантирую, что ни найти ни одной причины чтобы не выбрать именно этот онлайн консультант для сайта!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Всем привет.

 

Я выбрал talk-me лучше не найти.

 

Я Вам гарантирую, что ни найти ни одной причины чтобы не выбрать именно этот онлайн консультант для сайта!

Чтобы почитать условия там обязательно регистрироваться? Чатру ставите и не паритесь...

Змінено користувачем Gai
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Чтобы почитать условия там обязательно регистрироваться? Чатру ставите и не паритесь...

 

 

Поверьте в talk-me такой шикарный функционал, что все остальные чаты просто курят нервно в сторонке!

 

А что не понятно? :)

 

%25D0%25A1%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BB

Змінено користувачем poetiq
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Если выскакивающие - то да. А если спрятанные сбоку и пользователь при необходимости сам его вызывает, то это хорошая штука, как мне кажется.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если выскакивающие - то да. А если спрятанные сбоку и пользователь при необходимости сам его вызывает, то это хорошая штука, как мне кажется.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.