Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Импорт из одного магазина Opencart в другой такой же


dimochkaorg

Recommended Posts

Друзья мои! Есть у меня два магазина. В одном есть категория товаров, которую я хочу видеть во втором. Как быть? Не заново же забивать.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Друзья мои! Есть у меня два магазина. В одном есть категория товаров, которую я хочу видеть во втором. Как быть? Не заново же забивать.

phpMyAdmin....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

phpMyAdmin....

Только если в новом товаров нет вообще. Иначе из-за конфликтов id можно получить бардак и с опциями, и с аттрибутами, и ещё местах в 8-10

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Аминь братья. Так и поступил через 15 минут после того когда не увидел тысяч ответов ссылками на желанный фичевый модуль. )) в любом случае спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

 в админке есть бэкап/восстановление

а если при сохранении бекапа вылетает ошибка 

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 6815900 bytes) in /home/ХХХ/admin/model/tool/backup.php on line 71

вроде как бы где то не достаточно памяти, на хостинге достаточно...в чем может быть причина?

и как сохранить базу через phpMyAdmin

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.