Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужно составить XML (yml) код, кто поможет?


hronos

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

seodonor, у вас просто отпадный коммент

Во-первых: RAR? На нашем форуме? о_0

Во-вторых: вы не знаете, что делать с файлами внутри архива? <Кэп>Залить на сайт в корневую папку</Кэп> 

Или у вас первый опыт работы с архивами и вы не знаете как его открыть?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

читайте инструкцию либо внутри архива, либо на форуме, либо в той теме в которой Вы скачали модуль...на странице каждого модуля есть ссылка на тему с тех поддержкой. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


читайте инструкцию либо внутри архива, либо на форуме, либо в той теме в которой Вы скачали модуль...на странице каждого модуля есть ссылка на тему с тех поддержкой. 

Знаете в чём ещё прелесть? Я ходил по вашим ссылкам.

Бесплатный модуль точно в zip выложен, а не в .rar

Так что у меня смутные подозрения о его происхождении.

 

А если модуль платный, и seodonor его всё-таки купил (тут я тоже делаю круглые глазки с вопросом про rar от автора модуля), то там есть тема поддержки и очень странно, что он в неё не обратился

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.