Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Условия вывода в шаблоне Opencart


Solli

Recommended Posts

Столкнулся с необходимостью выводить определенные блоки только в определенных категориях и товарах категории.

Cферический конь в вакууме:

Например по запросу "Шорты" люди попадают на страницу категории "Женские шорты" хотя ищут мужские.

Идея в таких категориях выводить дополнительную ссылку-кнопку на "Мужские шорты"... 

Как я понимаю необходимо в шаблоне категорий /catalog/view/theme/***/template/product/category.tpl манипулировать с переменной $category - пните в нужном направлении плиз.

Подозреваю что также можно манипулировать переменной route но не знаю что прописывать - подскажите плиз?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Какое условие?

Заходите в свойства категорий. Категория "женские труселя" - выбираете схему "women_pants". В мужские - схему "men pants". Или shorts, что там у вас.

А на их схемах - разные html-модули (например). С разным контентом.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.