Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

VPS і проблема з портами 25, 465, 587


Recommended Posts

Є VPS в голандському датацентрі. Орендую його вже трохи більше півроку.

Не скажу, що я прямо системний адміністратор, але досвід користування і налаштування віртуальних серверів є.

VPS куплений у компанії Solidseovps, поганих відгуків на них не знайшов в мережі. Їх пропозицію знайшов на тематичному форумі lowendtalk.com. 

 

Сервер був налаштований після покупки, і все працювало ідеально. В тому числі і пошта. На сервері встановлена панель aapanel, домени підключені через cloudflare.com, записи для пошти тільки як 'dns only'.

 

Все працювало до 5 жовтня, з вечора почалися проблеми з відправкою пошти. Помітив я це по клієнту, який не може з'єднатися з сервером для відправки. 

Почав розбиратися, і побачив, що всі порти для смтп виявилися недоступні з мережі.

Причому на самому сервері порти відкриті і статус listening, в ip-tables заборон для цих портів немає. Якщо я в терміналі на цьому сервері підключаюсь до портів, все ок. Як тільки пробую з за меж сервера - конекту немає. Порти для вхідної пошти працюють і не закриті.

 

Виконую команду tcpdump для 25 порта і звертаюсь з за меж сервера, в результаті ніяких пакетів не отримую.

Я правильно розумію, якщо tcpdump не показує проходження пакетів, то проблема у блокуванні десь до сервера?

 

В техпідримку звертався неодноразово,  у них все чудово і ці порти відкриті. Кажуть, що типу проблема можливо в фаєрфолі або інших налаштуваннях сервера. 

 

Я щось в упор не бачу, через що могла виникти така проблема з портами,  чи техпідримка цієї контори тупо відрубила мені смтп порти і зараз включила ігнор?))

 

Тимчасово вирішив проблему, відкривши інший порт для смтп. Відправка працює.

Але є проблема з прийомом вхідної пошти, я так розумію, що 25 порт потрібен багатьом сервісам для системного спілкування. Через це пошта з gmail не відправляється на мій сервер, а повертається з помилками. 

 

Скрытый текст

Ip 130.117.79.183

 

Буду вдячний за поради,  бо вже тиждень шукаю проблему.

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В таких випадках логи викладають. Також дивіться логи ip-tables

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Возможно они реселлер хетцнера, а там порты разблокировать можно через поддержку)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13.10.2024 в 12:54, spectre сказал:

Возможно они реселлер хетцнера, а там порты разблокировать можно через поддержку)

Ну они бы это знали наверное и разблокировали, когда я написал им.

Первый раз я написал о проблеме, они сказали да, что могут блокировать порты если рассылают много почты. 

Спросили, какую почту рассылаю. Ответил, что только транзакционные сообщения о заказах клиентам.

Никаких рассылок или новостей, а тем более спама. 

Потом сказали, что проверили и у них порты разблокированы. 

Никакие доводы, что tcpdump не получает пакеты на них не влияют. 

Даже по портам, которые заблокированы в ip-tables, tcpdump показывает прохождение пакетов.

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если уверены, что iptables или еще что-то точно не блокирует у вас, то значит остается блокировка где-то между vps и интернетом. Т.к. из вне порты у вас там действительно недоступны (скрины ниже).

Кроме поддержки vps никто вам не поможет. А если они отказываются, то выходов лишь 2:

 

1) Переехать полностью.

 

2) Если обосновались и не хочется переезжать, то перенести только почту на другую (где угодно и самую дешевую) vps, где нет таких блокировок.

MX запись домена соотв. направить на новый ip

 

Но конечно понадобится еще чтобы почта с сайта уходила через тот ваш smtp.

Можно даже установить себе msmtp (или подобный smtp прокси), которая будет ловить всю локально отправляемую почту (по php mail например) и пересылать на указанный smtp с авторизацией.

Вот только из-за блокировки вы скорей всего не сможете с ним связаться... я и с таким сталкивался. В таком случае достаточно сменить порт на какой-то нестандартный и все будет работать. Т.е. на почтовой vps открывается 25, 465, 587 как обычно и плюс один нестандартный, по которому будет связь от vps с сайтом.

Морока... потому лучше конечно первый вариант. Ну или продолжать требовать от поддержки чтоб разобрались.

 

Снимок1.png

Снимок2.png

Змінено користувачем NotSlow
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Покажите еще lsof -i -n -P | grep :25

Вдруг там окажется, что listen есть... но только на 127.0.0.1 например :)

Это возможный вариант, при котором локально у вас все работает, а снаружи нет.

 

Если всеж listen именно внешний ip есть, то покажите еще iptables -S

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.10.2024 в 13:44, NotSlow сказал:

Покажите еще lsof -i -n -P | grep :25

Вдруг там окажется, что listen есть... но только на 127.0.0.1 например :)

Это возможный вариант, при котором локально у вас все работает, а снаружи нет.

 

Если всеж listen именно внешний ip есть, то покажите еще iptables -S

lsof -i -n -P | grep :25

master      3448     root   13u  IPv4   33506      0t0  TCP *:25 (LISTEN)
master      3448     root   14u  IPv6   33507      0t0  TCP *:25 (LISTEN)

iptables -S

-P INPUT ACCEPT
-P FORWARD ACCEPT
-P OUTPUT ACCEPT
-N ufw-after-forward
-N ufw-after-input
-N ufw-after-logging-forward
-N ufw-after-logging-input
-N ufw-after-logging-output
-N ufw-after-output
-N ufw-before-forward
-N ufw-before-input
-N ufw-before-logging-forward
-N ufw-before-logging-input
-N ufw-before-logging-output
-N ufw-before-output
-N ufw-reject-forward
-N ufw-reject-input
-N ufw-reject-output
-N ufw-track-forward
-N ufw-track-input
-N ufw-track-output
-A INPUT -m set --match-set aapanel.ipv4.blacklist src -j DROP
-A INPUT -m set --match-set aapanel.ipv4.whitelist src -j ACCEPT
-A INPUT -p udp -m multiport --dports 4000,5353 -j ACCEPT
-A INPUT -p tcp -m multiport --dports 4000 -j ACCEPT
-A INPUT -p udp -m multiport --dports 5353 -j ACCEPT
-A INPUT -j ufw-before-logging-input
-A INPUT -j ufw-before-input
-A INPUT -j ufw-after-input
-A INPUT -j ufw-after-logging-input
-A INPUT -j ufw-reject-input
-A INPUT -j ufw-track-input
-A INPUT -p icmp -m icmp --icmp-type 8 -j LOG --log-prefix "Iptables: Ping detected: "
-A INPUT -p icmp -m icmp --icmp-type 8 -j ACCEPT
-A INPUT -p icmp -m icmp --icmp-type 8 -j LOG --log-prefix "Iptables: Ping detected: "
-A INPUT -p icmp -m icmp --icmp-type 8 -j ACCEPT
-A FORWARD -j ufw-before-logging-forward
-A FORWARD -j ufw-before-forward
-A FORWARD -j ufw-after-forward
-A FORWARD -j ufw-after-logging-forward
-A FORWARD -j ufw-reject-forward
-A FORWARD -j ufw-track-forward
-A OUTPUT -j ufw-before-logging-output
-A OUTPUT -j ufw-before-output
-A OUTPUT -j ufw-after-output
-A OUTPUT -j ufw-after-logging-output
-A OUTPUT -j ufw-reject-output
-A OUTPUT -j ufw-track-output

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.10.2024 в 13:24, markimax сказал:

CloudFlare дивилися?

дивився, спочатку також подумав, що проблема якась з маршрутизацією церез cloudflare.

DNS налаштовані так, як рекомендовано сервісом. 

Повнісю ставив на паузу сервіс для цього сайту. Хіба, що не видаляв з cloudflare, не хочу поки робити це)

 

та і новий порт для смтп, який я відкрив, працює зараз без проблем з тими самими налаштуваннями. Тому наврядчи cloudflare винний.

Змінено користувачем trialon77
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


*:25 значит на всех ip слушает.

Да и если говорите меняли порт и все работает, то что остается? Точно блокировка где-то дальше, что тут поделать...

Можно продолжать настаивать чтоб передали вопрос кому-то более сознательному в поддержке.

Но проще конечно забить и переехать. Ну или хотябы почтой переехать как выше писал. Есть (видел по крайней мере раньше) варианты за $1/мес или около того. На тех же lowendbox/lowendtalk посмотреть. Главное пробить ip по спам базам прежде чем селиться:

https://mxtoolbox.com/blacklists.aspx

Змінено користувачем NotSlow
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.