Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Multilang редирект


Recommended Posts

Доброго вечера! поставил мультленг на свой сайт опенкарта и проблема в том что есть все только но главная страница укр при нажатии на ру почему то редиректит на укр и когда в браузер пишеш url/ru всеравно идет редирект кто то знает как можно исправить это

Змінено користувачем Steffan_l
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Якщо я вірно зрозумів, про який модуль йде мова то вам краще написати, автору модуля @markimax або в тему підтримки 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 21.08.2024 в 20:00, SSHEVA сказав:

Якщо я вірно зрозумів, про який модуль йде мова то вам краще написати, автору модуля @markimax або в тему підтримки 

 

Яка "підтримка" :ph34r:
Steffan_l "купив" модуль у шахраїв та злодіїв на dev - opencart
І повинен або купити легально ліцензію або видалити модуль.
@Support Steffan_l відмовляється легально придбати ліцензію, тому повинен видалити модуль (я так зрозумів цього він робити теж не хоче, посилаючись що він "купив" (в лапках) модуль). Тому @Support поясніть користувачу форуму правила форуму на рахунок не легального використання модулів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

21.08.2024 в 21:27, markimax сказал:

Яка "підтримка" :ph34r:
Steffan_l "купив" модуль у шахраїв та злодіїв на dev - opencart
І повинен або купити легально ліцензію або видалити модуль.
@Support Steffan_l відмовляється легально придбати ліцензію, тому повинен видалити модуль (я так зрозумів цього він робити теж не хоче, посилаючись що він "купив" (в лапках) модуль). Тому @Support поясніть користувачу форуму правила форуму на рахунок не легального використання модулів.

А ну тоді, @Steffan_l вибачайте, купуйте модуль і буде вам допомога.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.