Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

А чи потрібен Русиш? - і чи варто його забрати з сайту?


Recommended Posts

Ітакс, сайт. Сайт колись створений був російською, і додана Українська. У сайт вкладено купу всього (праці) - але зараз у зв'язку з тим що немає часу займатися повноцінно - більша частина товарів українською - і отже російськомовні сторінки - теж українською. Звідси три питання:

 

1. Наскільки на сьогоднішній день важлива для клієнта локалізація ресурсу російською мовою.

2. Як безболісно для ресурсу відключити Руссіш? (Вартий модуль АОП) - а він дуже болісно ставиться до зміни головної мови - або її відключення.

3. Наскільки простіше просувати в гугл сайт тільки українською мовою - чи все ж таки краще і на Русиш, теж?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Подібні питання неодноразово піднімалися на форумі навіть останнім часом. Моя думка стосовно Вашого сайту: Якщо не робилося жодного СЕО і ніяких позицій категорій і інших посадкових у ТОП 10 видачі немає - сміливо видаляйте. Якщо є позиції і щось вкладалося у СЕО - безболісного переходу не буде, вирішуйте для себе особисто.

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


09.06.2024 в 14:10, Etegro сказал:

Подібні питання неодноразово піднімалися на форумі навіть останнім часом. Моя думка стосовно Вашого сайту: Якщо не робилося жодного СЕО і ніяких позицій категорій і інших посадкових у ТОП 10 видачі немає - сміливо видаляйте. Якщо є позиції і щось вкладалося у СЕО - безболісного переходу не буде, вирішуйте для себе особисто.

Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


09.06.2024 в 14:10, Etegro сказал:

Подібні питання неодноразово піднімалися на форумі навіть останнім часом.

Одні пишуть, що не треба ру мати на сайті, інші на оборот треба.

 

09.06.2024 в 13:17, wwizard сказал:

1. Наскільки на сьогоднішній день важлива для клієнта локалізація ресурсу російською мовою.

Якщо питання не стоїть в том, щоб просто позбавитись рузкої, то судячи по своїй ніші в якій розбираюсь, точно можу сказати те, що, коли всім підряд тут радять видаляти ру мову - це діч! ру трафіка куча!

одну мову на сайті значно краще мати це спрощує роботу з сайтом.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.