Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Гугл снял платежи с рекл которая на паузе. С чего бы это?


wwizard

Recommended Posts

Вопрос. Стоит рекламаная компания гугла на паузе и вдруг с нее с баланса снимаются деньги.

Скрытый текст

image.png.6a6f88e897229b73ebc7fc6a506c43a6.png

 

А потом приходит письмо на Укр. мове - но так что мозг ломается:

Скрытый текст

image.thumb.png.115f2ecd7297bd0b195f4d5e3420df86.png

 

И вместе с этим - гугл (туды его в качель) - блокирует аккаунт:

 

Скрытый текст

image.thumb.png.d77035de4426597890a62e4f72458194.png

Аккаунту месяца полтора всего. Платежи с карты списываются автоматически при рекламных компаниях на паузе. Что вообще происходит. Кто знает?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго
Судячи з усього ви знайшли гугл баг (вони обмежили ліміт витрачання грошей, бо "щось побачили", якісь дії не властиві вашому акаунту і подумали мабуть хтось "взломав", і щоб не "спалити" усі ваші гроші на рекламу якогось "типу чужого сайту", обмежили ліміт.... але не перевірили що компанія стоїть на паузі)
Мабуть щось таке
Пишіть їм.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Такі питання тільки через тех підтримку Гугл, а саме через тікет, а потім листування по пошті.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Нажаль таке, буває в гугла, банять акаунт зазвичай автоматично по якимось невідомим алгоритмам який може заглючити (зазвичай проблеми в нових облікових записів зустрічаються).

Був мене якось обліковий запис який отримував орієнтовно 4 блокування на тиждень (розблоковували без проблем протягом доби), і так тривало майже два місяці, загалом обліковий запис за два місяці отримав приблизно 25 блокувань.

Я неодноразово просив технічну підтримку вплинути якось на це але нажаль, вони відповідали, що вони лише можуть розблокувати та передати далі інформацію в інший відділ, і вони навіть не знаю на основі яких причин бот видає блокування.

В підсумку два місяці страждань і проблема зникла)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12.05.2024 в 14:40, wwizard сказал:

Странный гугл... написал, и ни ответа ни привета))

Відповідь в них не швидка). Десь до тижня

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.