Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Контора N*****, чи знає хтось про них?


WiseEagle

Recommended Posts

Доброго дня!

 

В тому році цікавився в цієї контори про модуль нової пошти, навіть тестову ліцензію отримав на два тижні. Тепер же повний ігнор, під новий рік в них глючив сайт, на телеграм ніхто не відповідає. Зараз видалося в них придбати два модулі, в описі вказав домен сайта. Але для розробки маю інший домен і нія не можу до них дописатися. Може їх вже не існує.?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • Moderator changed the title to Контора N*****, чи знає хтось про них?
В 14.03.2024 в 15:13, WiseEagle сказав:

Доброго дня!

 

В тому році цікавився в цієї контори про модуль нової пошти, навіть тестову ліцензію отримав на два тижні. Тепер же повний ігнор, під новий рік в них глючив сайт, на телеграм ніхто не відповідає. Зараз видалося в них придбати два модулі, в описі вказав домен сайта. Але для розробки маю інший домен і нія не можу до них дописатися. Може їх вже не існує.?

забудьте про них

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Навіть з зацензуреною назвою "контори" всі знають про кого річ))

Біжіть від них, та не зв'язуйтесь ніколи.

Про витрачені на їх непотріб кошти, на жаль, доведеться забути, рахуйте, що заплатили за досвід.

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ви щасливчик. Те що з вами трапилось - це як виграти в лотерею. Найти на теренах саме їх, і не почитавши відгуків замовити. тут на форумі є кращі модулі для Нової Пошти. А з їх модулями я б найняв когось, щоб вони їх видалили обережно, бо може сайт перестати працювати. Таке траплялось у людей.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Всі їх модулі вже не раз правив, оскільки тех підтримка вже давно на всіх поклала... Улюблена схема це відправити на Їх мега форум де вам будуть компосувати мозок довго та нудно. По факту вони вже як 3, а може і більше років, все закинули, тупо люди купують, бо бачать іх в пошуку.

 

А по факту є в рази краще

Ось Нова Пошта

За допомогою цього модуля можна автоматизувати 90% роботи з замовленнями. 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.