Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужны "фиктивные скидки" ))) ПОМОГИТЕ )))


Recommended Posts

Приветствую друзья, интересует есть ли решения моему вопросу виде Модуля или еще как-то (желательно модуль ибо я не программист) ...  

В чем заключается вопрос ... 
Цены на товар у меня регулирует CRM-ка (админка-товар-карточка товара-цена) и если я в карточке товара поменяю цену , то через пол часа СRM вернет ту цену что указана в CRM... 

А я хочу такой модуль что бы мог сделать зачеркнутую цену (которая придумывается в модуле) , а человек будет покупать за цену которая в админке и тобишь в CRM стоит ))) 

Ну что друзья не сильно я обнаглел с такими вопросами :o:wink: 

Существует решение ? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Як варіант можна такий костиль реалізувати вивести ще одну ціну товару зі стилями старої ціни в шаблоні помножену на коефіцієнт (дана ціна ніде не буде брати участь, просто буде відображатись на сторінці товару/категорії)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вам потрібно в контролері додати ще одну змінну в якій буде множити фактичну ціну товару на коефіцієнт і вивести в шаблоні дану змінну як стару ціну.

Наприклад товар коштує 100 грн ви додали в контролер додаткову змінну  яка множить 100 на коефіцієнт 1,2

В шаблоні виводите цю змінну стилізувавши під стару ціну і в підсумку у вас буде відображатись стара ціна товару 120 грн і фактична 100 грн

 

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Це ідея найпростішої концепції вирішення вашої проблеми.

Для реалізації вам потрібно самому програмувати або найняти розробника для цієї задачі.

Щодо у правління фіктивної знижки в адмінці це вже треба більш детальніше обговорювати як саме ви бажаєте нею управляти, встановлювати на кожен товар окремо чи масово на категорію або виробника

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Parallax 

у мене стоїть завдання знайти розв'язання цієї проблеми і для кращого його вирішення це, звісно, управління з адмінки для зручності та, звісно, функціонал бажано як на категорії, так і на окремі товари, бо може рандомно вигадувати акції, а СРМ змінює ціни скрізь і всюди))) 

Соромлюся запитати ви такі модулі пишете ? 
чи ви такими речами не заробляєте, а допомагаєте порадою на форумі, що полегшує життя таким як я ^_^

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 16.01.2024 в 15:12, OMGsite сказав:

Соромлюся запитати ви такі модулі пишете ? 

Так, можете звертатись в особисті повідомлення

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Статья 190 Уголовного кодекса Украины, Мошенничество, при сумме ущерба свыше 0,2 необлагаемого налогом минимума доходов граждан.

Статья 225 Уголовного кодекса Украины, Обман покупателей и заказчиков.

Змінено користувачем buslikdrev
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

17.01.2024 в 10:08, buslikdrev сказал:

Статья 190 Уголовного кодекса Украины, Мошенничество, при сумме ущерба свыше 0,2 необлагаемого налогом минимума доходов граждан.

Статья 225 Уголовного кодекса Украины, Обман покупателей и заказчиков.

Душнила ... 

Ты уголовные кодексы лучше депутатам процитируй и тем кто зарабатывает на войне !!! 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 17.01.2024 в 10:08, buslikdrev сказав:

Статья 190 Уголовного кодекса Украины, Мошенничество, при сумме ущерба свыше 0,2 необлагаемого налогом минимума доходов граждан.

Статья 225 Уголовного кодекса Украины, Обман покупателей и заказчиков.

 

Ого, мені стало аж цікаво.

Шайхрайство - це ж " Заволодіння чужим майном". Наприклад, гроші дав, а нічого не отримав.

А обман з ціною взагалі, здається, про випадок, коли на вітрині ціна одна, а на касі - інша. "Продаж товарів, надання послуг за завищеними цінами з відома і за згодою самого покупця чи замовника не містять складу даного злочину" - http://yport.inf.ua/stattya-225-obman-pokuptsiv.html

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

17.01.2024 в 14:51, SergeTkach сказал:

 

Ого, мені стало аж цікаво.

Шайхрайство - це ж " Заволодіння чужим майном". Наприклад, гроші дав, а нічого не отримав.

А обман з ціною взагалі, здається, про випадок, коли на вітрині ціна одна, а на касі - інша. "Продаж товарів, надання послуг за завищеними цінами з відома і за згодою самого покупця чи замовника не містять складу даного злочину" - http://yport.inf.ua/stattya-225-obman-pokuptsiv.html

 

 

Ооо я как как раз целый день на ваших дополнениях сижу читаю ... выбрал модуль для покупки :wink: Приятно видеть вас в комментариях :o

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 17.01.2024 в 15:04, OMGsite сказав:

Ооо я как как раз целый день на ваших дополнениях сижу читаю ... выбрал модуль для покупки :wink: Приятно видеть вас в комментариях :o

:oops:

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.