Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Новогодние подарки для разработчиков


Recommended Posts

Предлагаю каждому разработчику загадать желание на новый год и благодарные пользователи модулей и коллеги помогут вам их исполнить))

 

Мне лично нужна бутылочка Ardbeg 10 чтобы лучше работать

 

1WS-WAB070-001.webp

 

Кто хочет поблагодарить в уходящем году банка тут!

https://send.monobank.ua/jar/6K8LeJCW5T

 

Среди всех донатеров будет разыграно 2 лицензии модуля ремаркетинга независимо от суммы, даже 1 грн позволит вам быть счастливчиком!))))

 

Присоединяйтесь ;)

  • +1 5
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Бажаю на Новий Рік отримати в подарунок клавіатуру Razer BlackWidow V3. Моє бажання виникло через те, що моя стара клавіатура вийшла з ладу, і для програміста надійний та зручний периферійний пристрій грає важливу роль у щоденній роботі.

 

Буду вдячний за такий подарунок, який зробить мою професійну діяльність більш продуктивною та приємною.

 

Банка тут: https://send.monobank.ua/jar/3QaoimDSW8

 

Серед учасників буде розіграно ліцензію на модуль Редактор товарів в адмінці.

Також, хто брав участь, може звернутися за безкоштовною консультацією, пов'язаною з Опенкарт.

 

image.png.6e55e58aa0ca1003448666086cdd93e2.png

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Замислившись про своє бажання перше, що мені на думку спало це щоб нашого сусіда стерло із планета земля але тут нажаль доводиться лише нашим ЗСУ з цим боротися, тому в першу чергу задонатьте нашим воїнам.

 

Якщо у вас є бажання і головне можливість буду вдячний за подарунок книг (гарні книги надають мені натхнення та ідеї, допомагає мені відпочивати та розвиватись як людині та розробнику).

 

Банка тут: https://send.monobank.ua/jar/8k6uVvp6pd

 

Серед учасників донатів розіграю ліцензію на будь-який мій модуль на вибір.

  • +1 4
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хто попросив на подарунок всім скинув с ким вже працював с ким ще ні, але все попереду, сьогодні поки маю можливість завтра може і не бути:)

 

Всім добра, Україна переможе:)

 

 

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я хоч і не розробник, але... Бажаю смерті русні, може хто почує та здійснить моє маленьке бажання

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

всем спасибо, ardbeg не получился но на джека хватит) 

 

модуль выиграли boombaster и Сергей Коржик, свяжитесь со мной в лс) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.12.2023 в 20:19, ibond сказав:

Серед учасників буде розіграно ліцензію на модуль Редактор товарів в адмінці.

Всім дякую, зібрав на майже половину клавіатури. Бажання правда змінювалися завдяки порадам значних людей, але рандом показав Артема К.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Я не розробник, але від бажаючих, наш підрозділ може іменну (підписану) міну кацапам відправити.

Просто так. Ні за що.

Може в кого така мрія є.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Трохи затягнув, був трохи завантажений.

Всім дякую, на одну книгу назбиралось), переміг Михайло Д. напиши мені в приватні повідомлення 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.