Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

sitemap для трьох мов


Recommended Posts

Всім привіт друзі підкажіть як згодувати гугл серч консолі, мапу сайту, для трьох мов. Яке є рішення руками? Без встановлення платних модулів.
Окстор 3.0.37, сео про.

Також питання, дані посилання наведені в скріншоті обидва відкриваються але вантажать мапу з рос локалізацією хоча вона не є за замовчуванням. За замовчуванням є укр але чомусь мапа не є такою.

image.png.e3f64d1ea0f44f38bd3ea1913c7c94a7.png

Змінено користувачем vanekzp
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вітаю 

Для карти сайта рекомендую  використовувати цей  варіант (найкраще рішення) і думаю ніяких проблем не має бути взагалі

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 17.08.2023 в 14:27, AlexProger сказав:

Вітаю 

Для карти сайта рекомендую  використовувати цей  варіант (найкраще рішення) і думаю ніяких проблем не має бути взагалі

 

 

В 17.08.2023 в 13:18, vanekzp сказав:

 Без встановлення платних модулів.

 

Я теж хотів рекомендувати його але ж автор ...

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 17.08.2023 в 14:32, vanekzp сказав:

та модулів вистачає - підкажіть що руками можна придумати?

Нічого (
Ну можна ще замовити послугу "тижпрограміст", який все зробить без модулів, але ж це теж платно )

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Дивно для чого тоді форум. Раніше бува заходиш з питанням - всі допоможуть, підкажуть. Зараз тільки заходиш купа продавців одразу насипають тобі "купи у мене". Де купити сорі я і сам знаю. Я прийшов не на базар а на форум. Але на жаль форум перетворюють на барижню

Змінено користувачем vanekzp
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 17.08.2023 в 14:36, vanekzp сказав:

Дивно для чого тоді форум. Раніше бува заходиш з питанням - всі допоможуть, підкажуть. Зараз тільки заходиш купа продавців одразу насипають тобі "купи у мене". Де купити сорі я і сам знаю. Я прийшов не на базар а на форум. Але на жаль форум перетворюють на барижню

Ну так а як ще
Ви самі левела програміста не маєте. Тобто самі ви не зробите (і не задавали б таке питання)
Стандартний модуль карти (який ви хочете використовувати) потрібно перероблювати, тобто витрачати час. А що є такі хто свій час не цінує? А ви цінуєте час інших? 
Тому рішення простіше вам і рекомендують - це купити модуль та не заморачуватися. Зекономити що свій час (а час ваш це ж теж гроші чи могли б провести його з "розумом"), що наш час на відповіді в тому що іншого нема.
"Тижпрограміст"- "зроби мені безкоштовно"  це не повага до витраченого часу інших людей.

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Так модулі теж пишуть програмісти, по факту різниця с тим що ви хочете і модулем, в основному в тому, що те що вам підкажуть буде той же код тільки без особливих наворотів, та адмінки. А якщо брати модуль ви можете не включати не потрібні вам функції.

Так згоден, той код що вам дадуть може бути чистішим через те що він без наворотів, але не факт що кращім. 

 

Тем більше у вас не питання, (ДЕ ПІДПРАВИТИ ПОМИЛКУ ЧИ ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ТОЙ ФАЙЛ,) а у вас доп функціонал який треба дописати і не в одному файлі правка.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 17.08.2023 в 13:18, vanekzp сказав:

Всім привіт друзі підкажіть як згодувати гугл серч консолі, мапу сайту, для трьох мов. Яке є рішення руками? Без встановлення платних модулів.
Окстор 3.0.37, сео про.

Також питання, дані посилання наведені в скріншоті обидва відкриваються але вантажать мапу з рос локалізацією хоча вона не є за замовчуванням. За замовчуванням є укр але чомусь мапа не є такою.

 

спробуйте зайти у Дизайн - SEO URL та створити правила для кожної мови:

Посилання - SEO URL - мова

 

extension/feed/google_sitemap - sitemap-ua - Укр

extension/feed/google_sitemap - sitemap-ru - Рос

extension/feed/google_sitemap - sitemap-en - Англ

 

І тоді буде 3 сайтмапи

site.com.ua/sitemap-ua

site.com.ua/sitemap-ru

site.com.ua/sitemap-en

 

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 17.08.2023 в 15:47, markimax сказав:

Точно - працює :?
 

ну от і я не був впевнений, але не полінився, та вирішив перевірити на голому ocstore, завелося )

ми ж так будь якому роуту можемо задати аліас (information/contact, account/wishlist) та ін, от я і подумав, в чим стандартний сайтмап гірший :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 17.08.2023 в 16:00, Seriusis сказав:

ну от і я не був впевнений, але не полінився, та вирішив перевірити на голому ocstore, завелося )

ми ж так будь якому роуту можемо задати аліас (information/contact, account/wishlist) та ін, от я і подумав, в чим стандартний сайтмап гірший :)

SEO URL  змінює мову

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 17.08.2023 в 15:19, Seriusis сказав:

спробуйте зайти у Дизайн - SEO URL та створити правила для кожної мови:

Посилання - SEO URL - мова

 

extension/feed/google_sitemap - sitemap-ua - Укр

extension/feed/google_sitemap - sitemap-ru - Рос

extension/feed/google_sitemap - sitemap-en - Англ

 

І тоді буде 3 сайтмапи

site.com.ua/sitemap-ua

site.com.ua/sitemap-ru

site.com.ua/sitemap-en

Так а той що ж за замовчуванням 

 /index.php?route=extension/feed/google_sitemap  він же і так працює чи під нього також створювати з юа в кінці?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Його можете не використовувати, а в консолі відправите ці три лінки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

можливо я щось не так зробив? в СЕО-УРл я подав повну (де сайт.ком.юа мій домен) адресу: site.com.ua/index.php?route=extension/feed/google_sitemap-en а в серч консоль додав уривок (бо домен він і так підставляє) index.php?route=extension/feed/google_sitemap-en але не спрацювало

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.08.2023 в 08:49, Seriusis сказав:

Його можете не використовувати, а в консолі відправите ці три лінки

і в мене урл дещо інший... /index.php?route=extension/feed/google_sitemap  чи зробити як у вас вказано? extension/feed/google_sitemap - sitemap-en?

І перед "екстенсіон" ставити домен чи ні? я щось не доганяю яким має бути повний урл в СЕО-урл?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.08.2023 в 08:49, Seriusis сказав:

Його можете не використовувати, а в консолі відправите ці три лінки

не спрацювало, мабуть проблема в лінку..

бо в мене вийшов потім за посиланням коли я подав мапу в серч консолі ось такий кривий урл

image.png.4f09984717250613b3e79c11864fe5cd.png

Змінено користувачем vanekzp
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.08.2023 в 08:54, vanekzp сказав:

можливо я щось не так зробив? в СЕО-УРл я подав повну (де сайт.ком.юа мій домен) адресу: site.com.ua/index.php?route=extension/feed/google_sitemap-en а в серч консоль додав уривок (бо домен він і так підставляє) index.php?route=extension/feed/google_sitemap-en але не спрацювало

невірно зробили, гляньте як я розписав, там вказав поля і що туди вписувати 

https://monosnap.com/file/Zj20G18V2FUBE3craPycCYkfc0BYqT

посилання однакові, SEO URL різні, мови різні,

ДОМЕН НІДЕ ДОДАВАТИ НЕ ПОТРІБНО

створюєте 3 правила:

 

1. укр версія карти сайту

посилання

extension/feed/google_sitemap

SEO URL

sitemap-ua

мова

Укр

 

2. англ версія

посилання

extension/feed/google_sitemap

SEO URL

sitemap-en

мова

Анг

 

 

3. рос версія

посилання

extension/feed/google_sitemap

SEO URL

sitemap-ru

мова

Рос

 

 

і лінки відправите у консоль відповідно такі:

https://site.com.ua/sitemap-ua

https://site.com.ua/sitemap-ru

https://site.com.ua/sitemap-en

та перевірите чи вони у вас відкриваються взагалі

Змінено користувачем Seriusis
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 18.08.2023 в 09:52, vanekzp сказав:

не працює чомусь((

дасте адмінку в особисті - можу глянути. Має працювати, я перевіряв на чистій збірці

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 17.08.2023 в 14:49, markimax сказав:

"Тижпрограміст"- "зроби мені безкоштовно" 


Особисто вас сюди ніхто не запрошував давати "відповідь платно чи безоплатно". Себто у вас, часу, підказати немає, але прийти і розписати ціле простирадло як ви не хочете нікому безкоштовно допомагати - час у вас є))??

Могли б не витрачати і на це час (на пояснення як у вас мало, чи немає безоплатного часу). Він же у вас такий дорогий а ви сидите цілі "простирадла" розписуєте який коштовний ваш час. Просто проходьте повз гілку та і все. Заощадите мільйони доларів, замість того аби мені розказувати який я поганий.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.08.2023 в 09:58, vanekzp сказав:


Особисто

 

Це паблік, його читають інші, тому таким як "ви" (в кавичках, не особисто) треба (треба...і не пожаліти навіть свій час) розтлумачити "тижпрограміст", щоб інші розуміли та поважали час інших людей.  Я поки бачу що вам плювати на час інших.
Я поважаю час та роботу інших і всюди де мені роблять якусь роботу я оплачую час людини, яка потратила частинку свого життя щоб допомогти мені


 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.