Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

On 12/20/2023 at 3:28 PM, olegartemenko said:

можна запустити масову генерацію, тільки на товари\категорії в яких немає опису? щоб вже заповнені, не чіпало.

так, там опція "Тількт пусті" остання справа в панельці генерації

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

Треба зробити налаштування, щоб заповнило опис пустих товарів 2-ма мова (укр, рос), і так само категорій. І щоб нові товари, які будуть з'являтися, теж заповнювало опис. Скільки це буде коштувати?
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


вітаю, для нових поки такого немає функціоналу. щоб обидві мови генеруваьи - прото вказуєте це при масовій генерації. також там можна вибрати в останньому пункті що генерувати "Тільки пусті" - він буде заповнювати тільки якщо поле пусте і не буде затирати якщо там вже є текст якийсь.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 21.12.2023 в 11:48, kabantejay сказав:

вітаю, для нових поки такого немає функціоналу. щоб обидві мови генеруваьи - прото вказуєте це при масовій генерації. також там можна вибрати в останньому пункті що генерувати "Тільки пусті" - він буде заповнювати тільки якщо поле пусте і не буде затирати якщо там вже є текст якийсь.

А як можна буде пройтись по новим товарам тоді? Щоб їм додало опис.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Вітаю. Підскажіть хто небудь по api, бо не можу знайти повної інформації. Якщо використовувати даний модуль в основному для перекладу текстів в товарі, як вирахувати вартість наприклад 1000 символів, хотілось би розуміти це дешевше від google translate чи ні? І друге, чи є якісь безкоштовні ліміти на використання api на місяць? Дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


можливо, що переклад буде дешевше, але

Завжди різний. На простих реченнях - може й буде однаковим, а на складносурядних - ні

Крім того, api translate підтримує  html форматування

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 02.01.2024 в 15:14, chukcha сказав:

можливо, що переклад буде дешевше, але

Завжди різний. На простих реченнях - може й буде однаковим, а на складносурядних - ні

Крім того, api translate підтримує  html форматування

 

Я так розумію html форматування з'їдає додаткові ліміти в google translete ? Бо в мене є вже досвід коли на переклад 400 товарів витратили 150$, хоча по розрахунках повинні були вкластися в 60$ максимум

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.01.2024 в 15:41, mykolakozlov сказал:

 

Я так розумію html форматування з'їдає додаткові ліміти в google translete ? Бо в мене є вже досвід коли на переклад 400 товарів витратили 150$, хоча по розрахунках повинні були вкластися в 60$ максимум

так, але й чатжпт теж буде рахувати html як токени

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Вітаю всіх!
Як зробити так, щоб переклад російською був, точного того тексту з українського варіанта? Не нова генерація, а переклад.
Я розумію що можна зробити переклад у Вашому модулі, а не генерацію, ну тоді потрібно вручну копіювати текст генерації з Української та вставляти в Російський, а потім робити переклад.

Можливо, є якісь варіанти, як в опис товару в російському варіанті, автоматом потрапляло те, що згенеровано на Укр мові?

Дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.01.2024 в 19:08, codenamexxxxx сказал:

Для покупки цікавить інтеграція з Batch Editor 0.4.8 так як в основному все правиться через нього.  Як вона працює ато в Free не побачив і чи працює?

Вже придбав модуль. В Batch Editor 0.4.8 зявилися кнопка масового редагування але не працює, якщо я правильно розумію логіку фільтрую товар - виділяю - нажимаю кнопку GPT MassGen ну і нічого не відбувається (шаблонів ніяких не робив в настройках). Шановний автор де можна побачити інструкцію або напишіть що потрібно зробити, щоб не колупатися у всіх файлах модуля.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


24.01.2024 в 11:10, Vladi1806 сказал:

Вітаю всіх!
Як зробити так, щоб переклад російською був, точного того тексту з українського варіанта? Не нова генерація, а переклад.
Я розумію що можна зробити переклад у Вашому модулі, а не генерацію, ну тоді потрібно вручну копіювати текст генерації з Української та вставляти в Російський, а потім робити переклад.

Можливо, є якісь варіанти, як в опис товару в російському варіанті, автоматом потрапляло те, що згенеровано на Укр мові?

Дякую.

На жаль тут мала активність. Я тільки придбав модуль, чекаю відповіді на своє питання. По Вашому роблю так в шаблоні замовнюю тільки одну мову щоб случайно в масовій не запустити зайву генерацію. Тоді коли є на одній мові перевірений текст вибираю в масовій переклад з мови яку заповнив на мову яку тре заповнити і воно перекладає другу мову з першої.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 24.01.2024 в 18:38, codenamexxxxx сказав:

На жаль тут мала активність. Я тільки придбав модуль, чекаю відповіді на своє питання. По Вашому роблю так в шаблоні замовнюю тільки одну мову щоб случайно в масовій не запустити зайву генерацію. Тоді коли є на одній мові перевірений текст вибираю в масовій переклад з мови яку заповнив на мову яку тре заповнити і воно перекладає другу мову з першої.

Щиро дякую, працює все. я не до кінця розібровся..
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 1/25/2024 at 10:48 AM, Malciska said:

Проект живой? Поддержка есть?

відповім трохи пізніше, зайнятий (((

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

@kabantejay Доброго дня. В моего друга стоїть цей модуль і я теж хочу такий в свій магазин. Але помітив таку проблему. Якщо вибрати 5 чи 10 товарів то викидує помилку 429 щось там з лімітами. Це із за того що карта не підвязана? А то не хочеться купити модуль, оплатити апі і ловити такі помилки...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 3/13/2024 at 10:52 AM, DMac said:

@kabantejay Доброго дня. В моего друга стоїть цей модуль і я теж хочу такий в свій магазин. Але помітив таку проблему. Якщо вибрати 5 чи 10 товарів то викидує помилку 429 щось там з лімітами. Це із за того що карта не підвязана? А то не хочеться купити модуль, оплатити апі і ловити такі помилки...

 

так, то просто ліміти або неоплачено або баланс закінчився + зараз вони з 8 березня перевели всіх на систему передоплати, тобто раніше можна було користуватися і раз на місяць приходив рахунок, а зараз - треба передчасно закинути якісь пару баксів на баланс. і судячи з усього це саме ваш випадок)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 13.03.2024 в 14:02, kabantejay сказав:

 

так, то просто ліміти або неоплачено або баланс закінчився + зараз вони з 8 березня перевели всіх на систему передоплати, тобто раніше можна було користуватися і раз на місяць приходив рахунок, а зараз - треба передчасно закинути якісь пару баксів на баланс. і судячи з усього це саме ваш випадок)

Діло в тому, що я з модуля перейшом по посиланню, він там авторизувався і в нього там типу тестові 4 бакса. 

Тобто, підвязати карту і можна шпарити?)

Потестуємо, але уже бачу що штука люта))) головне з цими шаблонами погратись щоб підібрати)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 3/13/2024 at 4:50 PM, DMac said:

Діло в тому, що я з модуля перейшом по посиланню, він там авторизувався і в нього там типу тестові 4 бакса. 

Тобто, підвязати карту і можна шпарити?)

Потестуємо, але уже бачу що штука люта))) головне з цими шаблонами погратись щоб підібрати)


так, просто докинути на баланс чи карту, почекати хвилин 5 (бо воно там постійно з затримкою гроші заходять) і можна юзати..
на рахунок 4 баксів після реєстрації чесно кажучі як зараз я хз... там раніше давно було теж що давали безкоштовні трохи гроші, але були дуже незручні ліміти, вони для такої безкоштовної демонстрації давали всього 3 запити на хвилину і користуватись з таким лімітом це нереально, тому абсолютно всі одразу закидують пару баксів на акаунт - цього може вистачити аж на 500+ товарів ато і тисячу (залежно від об*єму контента), а також знімає ліміти використання.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Screenshot_274.png.df02858990e35ab00b0362f370b888da.png

Доброго дня, чи можливо адаптувати додаткові поля якщо модуль має динамічні селектори ?

Модуль (FAQ)

faq[0][faq_data][3][question]

faq[1][faq_data][3][question]

faq[2][faq_data][3][question]

і так далі.

 

3 - це ID мови

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

20.04.2024 в 20:08, globestar сказал:

Screenshot_274.png.df02858990e35ab00b0362f370b888da.png

Доброго дня, чи можливо адаптувати додаткові поля якщо модуль має динамічні селектори ?

Модуль (FAQ)

faq[0][faq_data][3][question]

faq[1][faq_data][3][question]

faq[2][faq_data][3][question]

і так далі.

 

3 - це ID мови

 

в оновленні скоро буде

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

привет

вопрос следующий - если отобрать у пользователя все права админки и оставить только редактирование/добавление товаров и Opencart ChatGPT Pro то у этого пользователя как у редактора модуль не работает, точнее кнопки есть а не генерирует тексты и не переводит. что делать, как быть?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.04.2024 в 23:34, hoddog сказал:

привет

вопрос следующий - если отобрать у пользователя все права админки и оставить только редактирование/добавление товаров и Opencart ChatGPT Pro то у этого пользователя как у редактора модуль не работает, точнее кнопки есть а не генерирует тексты и не переводит. что делать, как быть?

 

какая версия движка? потестирую, да помню вроде была такая проблема, надо пофиксить окончательно...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.