Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка]


Recommended Posts

В 11.03.2024 в 00:07, markimax сказав:

Повинен бути, не може бути щоб його не було. Він є в архіві. Не вірно встановили. Не все скопіювали. У всіх все норм, встановлюється і він є, бо він фізично є в архиві.

Перевірте, будь ласка, бо в мене немає такого шаблону, перевірив тільки що декілька разів. Потрібен саме твіг формату, він тільки одін

Screenshot_22.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.03.2024 в 09:30, Fimo сказав:

Перевірте, будь ласка, бо в мене немає такого шаблону, перевірив тільки що декілька разів. Потрібен саме твіг формату, він тільки одін

 

 

Я вам відповідь дав
Уважніше
З архіву на форумі
Є!

1.jpg.afa7e16e97440cc73493453de281d189.jpg

В 11.03.2024 в 09:11, markimax сказав:

... я мабуть знаю в чому справа. Ви не уважно зробили налаштування віджета (подивіться уважно, у вас налаштування "Замінити стандартний перемикач мов " в якій позиції стоїть... отож). Уважніше будь ласка.
А взагалі!
Умови ТП

Умови технічної підтримки (ТП)

💠 3. Технічна підтримка не надається без повних доступів.
УВАГА, Якщо ви надали не перевірені доступи або доступи без прав адміністратора (тобто фахівець витратив час на спробу входу і не увійшов під ними або не отримав прав для повноцінної роботи) - то автоматично переміщується в кінець черги, мінімум на добу).
ТП здійснюється тільки через особисті повідомлення (ОП) на форумі
В іншому випадку автор залишає за собою право не відповідати з якихось засобів комунікації без пояснення на те причини.
Ми не вміємо гадати.

 

349dbfb984b30d71da5bf7c0256b508eb4ec550dr1-1000-666v2_uhq.jpg.23fe70ddac6f662c8579c7453f162889.jpg

  Показати вміст

До запиту в технічну підтримку ви повинні надати такі доступи

 

Адміністративна панель магазину

URL - адреса панелі адмін. частини (права адміністратора)
Логін
Пароль

FTP
Сервер (хост)
Логін
Пароль


Ви будите поставлені в чергу після заповнення доступів
Послуга здійснюється в порядку черги.
Майте на увазі, що є вихідні та свята, і робочий день починається о 9:00 і закінчується 17:00.
В тех. підтримці працюють не роботи ;)

 

Якщо ви не можете повторити налаштування віджета 1:1 як на демо, то є опції для цього
 

8224297512.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 11.03.2024 в 00:32, markimax сказав:

Якщо ви не можете повторити налаштування віджета 1:1 як на демо, то є опції для цього

Тобто, я правильно розумію, у Вас в модулі немає цього шаблону у файлах, із за цього я не можу повторити налаштування віджета 1:1 як на демо і Ви мені пропонуєте додатково доплатити за нього ще 3 бакси ? Не розумію цей прикол, я можу надати свой доступ, але не бачу сенсу щоб ви отримали його для того щоб просто додати цей шаблон, бо справа тільки в ньому, все працює добре, тільки нема шаблону попап

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.03.2024 в 09:38, Fimo сказав:

Тобто, я правильно розумію, у Вас в модулі немає цього шаблону у файлах, із за цього я не можу повторити налаштування віджета 1:1 як на демо і Ви мені пропонуєте додатково доплатити за нього ще 3 бакси ? Не розумію цей прикол, я можу надати свой доступ, але не бачу сенсу щоб ви отримали його для того щоб просто додати цей шаблон, бо справа тільки в ньому, все працює добре, тільки нема шаблону попап

НІ! Ви просто не уважні
Ви не можете повторити налаштування віджета 1:1?
Справа тільки в цьому.  Вам вже і відполвідь чітку дали. Але ви навіть не прочитали її
Шаблон є! Перевірив архів на форумі.

1.jpg.5d222f29d72b4cc9a8bbd47373cf3894.jpg
Мало того. Чого ви пишите сюди по такім питанням... це питання ТП, яке потребує що... так, дивитися що ви там "налаштували" м'яко кажучи. А як подивитися без доступів... ось як?
Чітко в умовах ТП сказано - ТП надається виключно з доступами
Я не вмію гадати
Як писав Артур Конан Дойл ... "Гадання - це зґвалтування інтелекту"

Ви зробили помилку в налаштуваннях. На демо одні налаштування у вас інші.
Тепер з-за ВАШОЇ помилки - витрачається час. Не з-за модуля чи архіва. Чисто з-за вашої помилки. А час - це гроші. Вибачте але виправлення ВАШОЇ помилки за ваш рахунок (це до речі прописано в умовах ТП)

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 11.03.2024 в 09:38, Fimo сказав:

 

Ось ВАША помилка!
На демо

5926692650.png

 

У вас

 

2692788581.png

 

 

Ну, що не можна просто повторити 1:1 налаштування!
Я не розумію...
Я вам підказав вже навіть!
Але ви не уважно прочитали, так само як "повторювали" налаштування.
Якби там їх (налаштувань) було "мільйон"... їх всього то в віджеті 10...

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 11.03.2024 в 00:59, markimax сказав:

Ну, що не можна просто повторити 1:1 налаштування!
Я не розумію...
Я вам підказав вже навіть!
Але ви не уважно прочитали, так само як "повторювали" налаштування.
Якби там їх (налаштувань) було "мільйон"... їх всього то в віджеті 10...

Не розумію, навіщо Ви так багато всього пишете? Вам що, на стільки нудно і робити нічого, що у Вас є час давати такі розгорнуті запитання, в яких дуже багато води і відповідей не за темою мого запитання? Я не прошу у Вас допомоги в налаштуваннях модуля. Я чітко поставив одне питання, у мене немає файлу шаблону і через це я не можу його вибрати в налаштуваннях, я перевірив свої файли і його не було там, а перемикач у мене той, що Ви писали, був увімкнений. Дуже шкода, що Ви так ставитеся до своїх клієнтів, починаєте у відповідь на прості запитання грубіянити, ображати, обзивати неуважним, навіть не розуміючи суті питання, Ви навіть не можете нормально прочитати те, що Вам пишуть. Було достатньо просто завантажити що файли знаходяться там то і скинути скрін, що б я ще раз перевірив, НАВІЩО ЦЕ ВЕСЬ БРЕД ПИСАТИ? НАВІЩО? Не розумію, може у Вас брак уваги і Вам хочеться з кимось попереписуватися? Хоча може бути Вам навпаки хочеться принизити тут когось, бо в житті не виходить? Я б не писав стільки Вам у відповідь тут, але Ви реально змусили мене своїми відповідями на це, і я не стримався, тому що прикро, купуєш модуль, ставиш автору просте запитання про те, що я не можу знайти один файл з модуля, а отримуєш купу лайна, а серед купи цього лайна ще є відповідь на моє запитання, мовляв, ось скрін, він є там, і триває обливання ще якимись словами, що, мовляв, не можете налаштувати віджет 1: 1, неуважний, тикати по кілька разів, мовляв, я такий тупий і не ввімкнув просто кнопку, писати якісь цитати Конандойла та іншу іхінею. 
Дам Вам коротку і просту пораду, відвідайте психолога, можливо допоможе Вам прибрати трохи тривожності і навчитися спокійно спілкуватися з людьми, а особливо з Вашими клієнтами.

P.S. Своє питання вирішив сам, просто перекачав заново файли із замовлення і перезалив їх, все з'явилося і запрацювало, автору, звісно, нема за що дякувати, крім модуля, адже замість нормальної і простої відповіді, нічого доброго не почув, тільки витратив час на марні листування ні про що. Було б не погано, якби Ви просто прочитали цю мою відповідь, усвідомили свої помилки і більше нічого не відповідали, але скоріше за все Ви почнете знову щось писати і дуже багато у відповідь, що тільки підтвердить мої слова вище. Удачі.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 12.03.2024 в 03:48, Fimo сказав:

P.S. Своє питання вирішив сам, просто перекачав заново файли із замовлення і перезалив їх, все з'явилося і запрацювало, автору, звісно, нема за що дякувати, крім модуля, адже замість нормальної і простої відповіді, нічого доброго не почув, тільки витратив час на марні листування ні про що. Було б не погано, якби Ви просто прочитали цю мою відповідь, усвідомили свої помилки і більше нічого не відповідали, але скоріше за все Ви почнете знову щось писати і дуже багато у відповідь, що тільки підтвердить мої слова вище. Удачі.

Ну ось навіщо ви сюди писали. Ви згаяли мій час. Просто тупо згаяли мій час (якого так чекали інші), тому що ви САМІ припустилися банальної дитячої помилки.
Я вам що, "гадалка"?
А тепер ще перекинули свою відповідальність на мене.

"Автор" винуватий що ви не переписали файли... "ага"
"Дякую"
А можна було просто прочитати умови ТП та їх виповнити.

💠 3. Технічна підтримка не надається без повних доступів.
УВАГА, Якщо ви надали не перевірені доступи або доступи без прав адміністратора (тобто фахівець витратив час на спробу входу і не увійшов під ними або не отримав прав для повноцінної роботи) - то автоматично переміщується в кінець черги, мінімум на добу).
ТП здійснюється тільки через особисті повідомлення (ОП) на форумі
В іншому випадку автор залишає за собою право не відповідати з якихось засобів комунікації без пояснення на те причини.
Ми не вміємо гадати.

349dbfb984b30d71da5bf7c0256b508eb4ec550dr1-1000-666v2_uhq.jpg

Ще раз вам "дякую" за те що згаяли мій час
А потім звинуватили в своїй помилці автора який хотів допомогти.
Клас.

 

Прихований текст

Наша поговорка

Хто всрався - невістка.
Так її ж нема... - Але ж кожух вісить

...

Я вважаю дуже не красиво з вашої сторони
Замість вибачень за СОВЇ помилки і за поміч ...ще отримав "негатив"
Ще раз "дякую"
А це взагалі "добило"

 

Цитата

Своє питання вирішив сам

"Сам"? Це просто 3.14
А сам ... ти не міг просто тупо зразу нормально переписати усі файли і не допустити банальної дитячої посилки... а?, надати доступи для перевірки та не гаяти мій час?
Потім вибачитися, та пригостити кавою за загаяний вами час. 
Але ж ні.... краще все ..об... та якусь фігню написати

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

09.03.2024 в 13:07, markimax сказал:

Доброго

Модуль коректно працює з ocfilter
Можете самі спитати у автора ocfilter, він належно підтримує мультимову і це найкращий фільтр який я бачив в опенкарт
У вас проблема не з модулем фільтра, а з його налаштуваннями. Щось "недопрописали". Такє траплялося. Перевірте усі його налаштування та заповните усе.  

Перепроверил все настройки, потом установил все под чистую на тестовом домене и нашёл условие когда появляется проблема.

Имеется Ocstore 3, в настройках вашего модуля включена настройка "Одинаковые SEO URL", есть посадочная страница с  seo url kamera-test и kamera-test-uk,

если в настройках категории заданы одинаковые seo-url, то при переключении языка появляется 404 ошибка

https://test.сайт/uk/camera/kamera-test-uk.html   --- ок
https://test.modernpol.com.ua/ru/camera/kamera-test-uk.html ---404 ошибка,

если заданы разные seo url, то всё работает отлично

https://test.сайт/uk/camera/kamera-test-uk.html

https://test.сайт/ru/ru-camera/kamera-test.html

 

Это всё таки ошибка в модуле или есть дополнительная настройка которая решает эту проблему?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 12.03.2024 в 17:45, TolikG сказав:

Перепроверил

 

Доброго
Модуль до цього не має жодного відношення. Так працює ЧПУ формувач в опенкарт 3 (і ще в ocfilter свій ЧПУ формувач)


Ви мабуть не звернули уваги...
Що першим реченням написано - Не рекомендується вмикати.
Це не просто так така пересторога.
Це налаштування зроблено для сумісності УРЛ (щоб збереглися) при переході з opencart 2 на opencart 3
І воно не рекомендується в інших випадках
1287753226.jpg

 

Чому. Бо це не стандартний функціонал опенкарт і його можуть не підтримувати сторонні (наголос на слові "сторонні") модулі
Я б рекомендував звернутися до автора ocfilter, можливо (якщо схоче, це його право) він зробить підтримку в модулі для однакових SEO URL
P.S. Автор відповів, що зробить підтримку однакових SEO URL в нових версіях модуля ocfilter
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Вітаю. Цікавить наступна можливість з опису модуля:
різні SEO URL для різних мов, регіонів, міст (за допомогою префіксів або піддоменів, доменів)

 

У демо-адмінці не побачив позицію де би дана опція налаштовувалась. Цікавлять саме регіони. Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
25.04.2024 в 18:51, fizikas сказал:

Вітаю. Цікавить наступна можливість з опису модуля:
різні SEO URL для різних мов, регіонів, міст (за допомогою префіксів або піддоменів, доменів)

 

У демо-адмінці не побачив позицію де би дана опція налаштовувалась. Цікавлять саме регіони. Дякую

Є на демо не PRO версії

https://lang.opencartadmin.com/london/

 

А ось приклад налаштування в адмінці
https://lang.opencartadmin.com/admin/index.php?route=catalog/langmark

demo/demo

Інтерфейс налаштування схожий, тому можна брати для приклада PRO версії

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго Вам дня, хотів поділитися цікавою і повчальною історією.

Я

мене цікавить варіант мультимагазину з такоюю структурою

site.com - укр мова основного магазину

site.com/tr - тур мова основного магазину

site.com/tr-ua - укр мова турецького магазину

site.com/tr-ек - тур мова турецького магазину

таке можна реалізувати?

Бо на демці я побачив що міста це піддомени

Розробник модуля

Так можно зробити

Я

що для цього потрібно?

Розробник модуля

придбати модуль

Я

А є інструкція по його налаштуванню?

 

Розробник модуля

Доброго
Так, є!

 

Я

Мене цікавить саме мультимагазин на підпапках

site.com - укр мова основного магазину

site.com/tr - тур мова основного магазину

site.com/tr-ua - укр мова турецького магазину

site.com/tr-ек - тур мова турецького магазину

 

Розробник модуля

Це індивідуально
Бо варіантів як це зробити через модуль багато (модуль дуже "гнучкий")  і неможливо все описати
А користувачі мають таку ваду як "заблукати" в "трьох соснах"
Тому нема опису. Зняв я цю опцію (бо вона хоч і коштувала 40$ але часу витрачалося набагато більше). Є тільки старий приклад з простої версії
https://lang.opencartadmin.com/london/
Ну і звісно в адмінці
https://lang.opencartadmin.com/admin/index.php?route=catalog/langmark

demo|demo

 

Я

ну я бачу по лондону це магазин на підпапці, але не бачу, як додати мені мови до того лондону.

і Ще момент, я можу Виводити тільки мови у перемикач, а магазини будуть іншим способом перемикатися

Можете приклад зробити на своїй демці?

 

Розробник модуля

)))
Звісно ні

 

Я

 

Для чого я купую модуль?

Для того щоб найняти програміста за 30 евро, бо відсутня інструкція?

В описі модуля написано

https://share.cleanshot.com/VPnGWDft

Де можна ознайомитися з інструкцією по магазинам на підпапках?

Дякую.

 

Розробник модуля

Доброго

Не питання 

Не купуйте модуль

Є таке українське прислівя

"Баба з возу - кобилі легше"

Найміть когось ...вам зроблять в 4 рази дорожче причому костилями

Модуль це інструмент, і він таке може зробити

А то ааша справа як та чим робити

99.9% роблять самі модулем такі проекти

0.01 бачив як робили... 314 костилями і працювало через дупу

Перероблювали потім модулем

В описі вірно написано

Може робити? МОЖЕ.

А то вже ваша справа як

На демо приклад є.

А описати тисячі варіантів реалізації не можливо

Не хочете не купуйте. Ваша спрпва

 

Я

В мене просте питання, якщо це базовий функціонал, чому він не описаний в документації?? Це вже невперше в мене з Вашим продуктом виникають такі ситуації. Так я не куплю Ваш продукт, і для цього є 2 причини: 1 налаштування модуля інтуїтивно не зрозумілі, 2 підтримка на незадовільному рівні. Як то каже українське прислів'я ....

Я купую продукт в який входить також базова підтримка, хоча б якщо в описі написано що модуль робить, то це має бути описано в документації, бо решта, що ви там собі приховали для здирання коштів, ваша справа. Чим тоді Ваш "інструмент" кращий за костилі???

 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А це зразок якості підтримки

 

Розробник модуля:

А звідки ви узяли що це БАЗОВИЙ функціонал модуля?
А?
Звідки? Це десь написано? Ні.
Базовий функціонал це МУЛЬТИМОВА
В імені модуля це стоїть
Це як раз ДОДАТКОВИЙ функціонал модуля, а НЕ базовий
Я вам все чітко відповів
Ви хотіли щоб я за вас усе налаштував безкоштовно
Хитро але так не буде.
Вам не подобається - не витрачайте мій часта не купляйте модуль
Не треба як неадекват мститися  потім в темі.
Ви ж модуль не збираєтесь купляти, ми вже вияснили.
Ви  відправляєтесь в бан як неадекватна людина
Мені з вами ні о чим розмовляти після такого

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.06.2024 в 15:39, sky99 сказал:

Доброго Вам дня

 

 

1. Публікація ОСОБИСТИХ повідомлень (причому вирваних з контексту та не всіх) БЕЗ ЗГОДИ автора характеризує вас "ну ви в курсі"
2. Я вам чітко все відповів в особистих повідомленях та відмовив в продажі модуля
Це не базовий функціонал цього модуля (навіть видно по імені модуля - МУЛЬТИМОВА PRO). Це (мультирегіони) додатковий (так, модуль настільки гнучкий що може реаліхувати мультирегіони)
До речі а чого ви не "процитували" всі відповіді (на які я згоди не давав) де я навіть наголос зробив на умовах технічної підтримки
На рахунок вашого навчання

Цитата

Неможливо описати сотні тисяч тем (шаблонів), модулів, контролерів, їх методів, моделей (та їх методів теж), бібліотек та їх "хитросплетінь"
Варіантів комбінацій сотні мільярдів. Як описати, підкажіть? ;) Ось і я не знаю як описати сотні мільярдів варіантів.

Ви хотіли щоб я відалено БЕЗКОШТОВНО налаштував вам модуль в особистих повідомленнях. Звісно, такого не буде.
Згідно умов ТП (ви "чомусь" не процитували цю відповідь та вирвали все з контексту) я маю право відмовити
Я вам відповів - НЕ купляйте модуль. Шукайте інших чи інші модулі
Як же так... вам відмовили, та ще сказали не купляти модуль. Ви сказали не будете купляти. Так до чого тут цей пост в темі?
Ви ж його не купили.
Вам автор відмовився його продавати. Чому... мабуть іншим стало зрозумілим з вашої публічного посту цитат особистих повідомлень сюди
Whiskey
Tango
Foxtrot

Прохання більше не витрачати мій час і не захламляти тему.
Дякую


 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Насправді відповідь була такою

Перечитайте будь ласка переписку і мій приклад в самому початку розщмови

Я Вас не просив нічого робити.

Так перечитайте
Я вам чітко все відповів
Ви почали ВИМАГАТИ якусь ефімєрну доку....
Whiskey
Tango
Foxtrot
Я вам відповів (а ви до речі не процитували відповідь! шо описати мільярди варіантів реалізації НЕМОЖЛИВО)
ЩО ТУТ НЕ ЗРОЗУМІЛОГО?
 

 

  27.06.2024 в 16:25, sky99 сказал:

Доречі Ви витрачаєте дорогоцінний час на балачки, 30 евро в годину.

Це ВИ витарчаєте МІЙ часДо речі я хотів вам так жорстко відповісти, але я вже здогадувався що ви не ведете себе адекватно
Ваш пост публічно з публікацією без згоди - це довів як факт

Змінено користувачем sky99
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вітаю, не знаю що тут робиться, але скажу так як є, купляв модуль Jet Cache, сам налаштовував, були питання по налаштування, автор все відповів і реально допоміг і дав рекомендації, також звертався по інформації по модулю SEO мультимова PRO, автор все доступно об'яснив, тому планую в купити згодом SEO мультимова PRO. 

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.06.2024 в 18:14, Serzorg сказал:

Вітаю, не знаю що тут робиться, але скажу так як є, купляв модуль Jet Cache, сам налаштовував, були питання по налаштування, автор все відповів і реально допоміг і дав рекомендації, також звертався по інформації по модулю SEO мультимова PRO, автор все доступно об'яснив, тому планую в купити згодом SEO мультимова PRO. 

Це ж чудово

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
  • 1 month later...
В 30.07.2024 в 14:31, dreemix сказав:

скажу сразу, что сейчас есть украинский язык

Доброго
Якщо під ключ то "першу" опцію

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.