Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Кеш валют


Texture

Recommended Posts

Добрий день, підкажіть будь ласка, де можна очистити кеш валют в опенкарт3? Стандартними методами не виходить: кеш модифікаторів, SASS, тема- все почищено. В папці storage кеш почищено.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 02.10.2022 в 13:40, Texture сказав:

Добрий день, підкажіть будь ласка, де можна очистити кеш валют в опенкарт3? Стандартними методами не виходить: кеш модифікаторів, SASS, тема- все почищено. В папці storage кеш почищено.

Може у вас memcache та т п

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Справа в тому, що якась, не дуже гарна людина залізла до мене в адмінку (хоча папка admin під паролем) і змінила мені код валюти з UAH на UAN. І в мене пропали замовлення та Гугл почав викидати сторінки з індексу. Я змінила код валюти, почистила всі можливі кеши для настання скоріших змін і появи грн. біля ціни, але не можу знайти, де ще є кеш який тормозить вивід нових данних.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.10.2022 в 14:46, Texture сказал:

дякую за підказку, паролі на хостингу та ftp теж змінила

Этого мало.. Закажите аудит у @spectre

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

02.10.2022 в 14:59, Texture сказал:

розумію, що треба, але зараз спарви йдуть не так як до 24.02.22... 

 

Это совсем не так дорого как вы думаете - подробности в лс

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

02.10.2022 в 13:30, Texture сказал:

Справа в тому, що якась, не дуже гарна людина залізла до мене в адмінку (хоча папка admin під паролем) і змінила мені код валюти з UAH на UAN. І в мене пропали замовлення та Гугл почав викидати сторінки з індексу. Я змінила код валюти, почистила всі можливі кеши для настання скоріших змін і появи грн. біля ціни, але не можу знайти, де ще є кеш який тормозить вивід нових данних.

Слышал миллион таких слезных историй. Программист существо ленивое. Думаю нужно платить за работу и проблем не будет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.10.2022 в 17:35, FastOptimizer сказал:

Программист существо ленивое

я сама обслуговую свій інтернет магазин. По темі є що сказати? 

Змінено користувачем Texture
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.10.2022 в 20:19, Texture сказал:

я сама обслуговую свій інтернет магазин. По темі є що сказати? 

Слушайте что вам говорят по теме...

Вы еще себе масло в авто поменяйте. А потом спрашивайте, что ж это за стук в моторе... ПО теме есть шо сказать ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.10.2022 в 14:30, Texture сказал:

змінила мені код валюти з UAH на UAN

это можно сделать не только через админку... может у вас взломан сайт... и обычно смена паролей не помогает.

валяется где-то файлик на серваке и через него можно творить чудеса.

Обратитесь лучше к спецу в этом деле. А то сейчас хотите сэкономить 20 баксов, а по итогу потеряете двушку и все равно придется обращаться т.к. вам никто не поможет советом от балды, думаю тут нет экстрасенсов.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.