Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как вернуть модуль купленный на маркетплейсе?


Recommended Posts

Доброго времени суток. Может кто сталкивался с такой проблемой? Подскажите, пожалуйста.

 

Купил модуль на официальном маркетплейсе за 100$. Уже позже обнаружил что есть модуль лучше и хочу вернуть купленный. Тех поддержка дала ответ что вернуть его можно только в случае несовместимости с версией opencart или отсутствия тех поддержки разработчика. 

 

Есть ли какие-то еще способы вернуть деньги? Возможно ли его перепродать?

 

Благодарю.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.06.2022 в 12:55, ihaveacube сказал:

Может кто сталкивался с такой проблемой?

 

а в чем проблема-то? 

 

Как вы модуль собираетесь вернуть, закачать обратно на сайт откуда скачали?

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А, и было бы неплохо рассказать форумчанам какой модуль не стоит покупать за 100 и что нашли взамен, это очень полезная информация

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

08.06.2022 в 12:55, ihaveacube сказал:

Доброго времени суток. Может кто сталкивался с такой проблемой? Подскажите, пожалуйста.

 

Купил модуль на официальном маркетплейсе за 100$. Уже позже обнаружил что есть модуль лучше и хочу вернуть купленный. Тех поддержка дала ответ что вернуть его можно только в случае несовместимости с версией opencart или отсутствия тех поддержки разработчика. 

 

Есть ли какие-то еще способы вернуть деньги? Возможно ли его перепродать?

 

Благодарю.

Зачем кому-то покупать у вас перепроданный модуль, если можно купить у разработчика и получить тех.поддержку если что? Вы же потом тому, кому его продали не будете давать саппорт.

А ответили вам верно, вернуть можно если несовместим или пропал разраб и не дает саппорт. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.06.2022 в 13:22, spectre сказал:

А, и было бы неплохо рассказать форумчанам какой модуль не стоит покупать за 100 и что нашли взамен, это очень полезная информация

 

Вот "Это" - https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=6182&filter_search=Opencart SEO Pack PRO

 

Вместо него - Complete SEO Package.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.06.2022 в 00:34, ihaveacube сказав:

"Шило на мило"
Що те лайно, що то

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

08.06.2022 в 13:01, spectre сказал:

Как вы модуль собираетесь вернуть, закачать обратно на сайт откуда скачали?

Ну, наприклад, розраб анулює ключ. Більшість модулів закублені і працюють через ключ. В принципі, при умові ключа, 14 днів на обмін було-б нормально, як в торгівлі. Іноді знаходиш щось, що вирішує 80% проблем, думаєш добре, візьму - хоч якесь рішення. Потім таки знаходиш те, що потрібно і купуєш ще один модуль, бо він саме для тебе кращий. В мене є пару модулів, наприклад, які я купив, але навіть не користувався. Не всі нюанси можна зрозуміти до покупки. Можна, звісно, задовбати розроба питаннями, але не з усіма, насправді, можна нормально поспілкуватися. Я, наприклад, купляв мультиварку з 3D нагрівом. Намагався в магазині вияснити як 3D працює, коли тен знизу. Мене запевнили, що 3D таки є, дифузія і таке інше. По факту апарат за 4000 грн. робить все так само як і за тисячу. Не зовсім по темі, але як приклад :).
Інша справа, коли модуль без ключа. Різні історії бувають. Як то кажуть, не фсё так однозначно :).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 8 months later...
08.06.2022 в 13:22, spectre сказал:

А, и было бы неплохо рассказать форумчанам какой модуль не стоит покупать за 100 и что нашли взамен, это очень полезная информация

 

 

Собственно вот "Это" за 100 баксов настоятельно не рекомендую покупать никому. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.