Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Sign Up

Обрізана назва товару в категоріях

Recommended Posts

Доброго дня. Вже другий день не можу знайти причину обрізки деяких назв товару в категоріях...Я розумію якби "..." ставили до всіх товарів, а то чомусь до деяких.

В стилях стоїть для назви товару: h4{margin:4px 0 7px 0;position:relative;height:40px;overflow:hidden;}

В контролері вже міняв 'name' => $result['name'], на 

'name' => utf8_substr(strip_tags(html_entity_decode($result['name'], ENT_QUOTES, 'UTF-8')), 0, 120) . '',

І нічого не допомагає(

Screenshot.png

Пишіть в особисті повідомлення, допоможу.
І вкажіть одразу адресу сайту.

Edited by sasha3337774
В 11.07.2021 в 09:31, voronlviv сказал:

Доброго дня. Вже другий день не можу знайти причину обрізки деяких назв товару в категоріях...Я розумію якби "..." ставили до всіх товарів, а то чомусь до деяких.

В стилях стоїть для назви товару: h4{margin:4px 0 7px 0;position:relative;height:40px;overflow:hidden;}

В контролері вже міняв 'name' => $result['name'], на 

'name' => utf8_substr(strip_tags(html_entity_decode($result['name'], ENT_QUOTES, 'UTF-8')), 0, 120) . '',

І нічого не допомагає(

Screenshot.png

Дайте ссылку на сайт. 

Скорее всего обрезается в стилях, задана высота названия, а остальное скрыто

45 хвилин назад, Blondi сказав:

Дайте ссылку на сайт. 

Скорее всего обрезается в стилях, задана высота названия, а остальное скрыто

atletpro.com.ua. зайдіть з телефона в першу категорію "протеїни" і деякі назви будуть з крапками, хоча місця достатньо щоб помістилась вся назва

1 час назад, voronlviv сказал:

atletpro.com.ua. зайдіть з телефона в першу категорію "протеїни" і деякі назви будуть з крапками, хоча місця достатньо щоб помістилась вся назва

У меня ничего такого нет 

4 години назад, Blondi сказав:

У меня ничего такого нет 

напевно на різних телефонах по різному показується

@Blondi а вы попробуйте в браузере в ИР переключиться туда-обратно. Там становится видно проблему

не хочу від тренду відставати, тож продублюю солов'їною))

а ви спробуйте в бравзері в ІР (інструмєнти разработчіка) перемикнути туди-інтуди. там стає видно

що досить странно, доречі

В 16.07.2021 в 08:59, LiLu сказал:

@Blondi а вы попробуйте в браузере в ИР переключиться туда-обратно. Там становится видно проблему

не хочу від тренду відставати, тож продублюю солов'їною))

а ви спробуйте в бравзері в ІР (інструмєнти разработчіка) перемикнути туди-інтуди. там стає видно

що досить странно, доречі

все равно все ок. 

Или уже исправили )) 

Дублировать на укр не буду, тлень

@voronlviv  если не разобрались, как вариант, обратитесь к автору шаблона

8 годин назад, Blondi сказав:

все равно все ок. 

Или уже исправили )) 

Дублировать на укр не буду, тлень

@voronlviv  если не разобрались, как вариант, обратитесь к автору шаблона

та яке, не розібрався..заходжу з телефона і далі 3 точки

@voronlviv Це не CSS, назви ріжуться на бекенді. Швидше всього не стандартних контроллерах, а в якомусь коді шаблону. Краще звернутись до його розробника.

22 година назад, MaxD сказав:

@voronlviv Це не CSS, назви ріжуться на бекенді. Швидше всього не стандартних контроллерах, а в якомусь коді шаблону. Краще звернутись до його розробника.

коротче цирк якийсь...добавляю ще одне слово до назви не скорочує, забираю одне слово теж не скорочує..вже і контролери, і стилі, і модифікатори шаблону передивився і нічого не розумію...вже і по "name" шукав і по "..." і нічого не знаходить...чи може воно слова не переносить на новий рядок і тому ріже, хоча місця хватає щоб не переносити

@voronlviv Схоже, що це щастя чинить оця приблуда - jquery.dotdotdot.min.js

В common.js задіюється командою 

$(".product-item h4").dotdotdot();

• +1 1
1 годину назад, MaxD сказав:

@voronlviv Схоже, що це щастя чинить оця приблуда - jquery.dotdotdot.min.js

В common.js задіюється командою 

та в мене ця приблуда стоїть...я якраз в ній і знайшов таке:

t.fn.dotdotdot.defaults={ellipsis:"... ",wrap:"word",fallbackToLetter:!0,lastCharacter:{},tolerance:0,callback:null,after:null,height:null,watch:!1,windowResizeFix:!0}

але я не можу розшифрувати цей уривок коду, бо не сильний програміст..при якійсь умові воно і ріже

20 хвилин назад, MaxD сказав:

@voronlviv Просто заберіть цей рядок

$(document).ready(function(){$(".product-item h4").dotdotdot();$('#scroll-top-button').click(function(){$('html, body').animate({scrollTop:0},500);});$(".child-box").hover(function()

видалив цей кусок, але щось нічого не дало..

@voronlviv Я бачу, що помогло.

JS-файл міг залишитись у вас в кеші браузера. Оновіть сторінку, утримуючи Shift або гляньте в анонімному вікні браузера.

11 минут назад, MaxD сказал:

помогло

допомогло=)

8 годин назад, MaxD сказав:

@voronlviv Я бачу, що помогло.

JS-файл міг залишитись у вас в кеші браузера. Оновіть сторінку, утримуючи Shift або гляньте в анонімному вікні браузера.

я з телефона перевіряю..з комп'ютера точки ніби не було видно..стираю кешовані файли в хромі на мобільному і щось без змін(

@voronlviv Спробуй до посилання на common.js в хедері додати параметр, зробити щось таке:

<script src="catalog/view/theme/coloring/assets/common.js?v=2" type="text/javascript"></script>

В 21.07.2021 в 13:58, MaxD сказав:

@voronlviv Спробуй до посилання на common.js в хедері додати параметр, зробити щось таке:

<script src="catalog/view/theme/coloring/assets/common.js?v=2" type="text/javascript"></script>

допомогло...нарешті)..дуже дякую!