Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Обрізана назва товару в категоріях


voronlviv

Recommended Posts

Доброго дня. Вже другий день не можу знайти причину обрізки деяких назв товару в категоріях...Я розумію якби "..." ставили до всіх товарів, а то чомусь до деяких.

 

В стилях стоїть для назви товару: h4{margin:4px 0 7px 0;position:relative;height:40px;overflow:hidden;}

 

В контролері вже міняв 'name' => $result['name'], на 

'name' => utf8_substr(strip_tags(html_entity_decode($result['name'], ENT_QUOTES, 'UTF-8')), 0, 120) . '',

 

І нічого не допомагає(

 

Screenshot.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Пишіть в особисті повідомлення, допоможу.
І вкажіть одразу адресу сайту.

Змінено користувачем sasha3337774
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 11.07.2021 в 09:31, voronlviv сказал:

Доброго дня. Вже другий день не можу знайти причину обрізки деяких назв товару в категоріях...Я розумію якби "..." ставили до всіх товарів, а то чомусь до деяких.

 

В стилях стоїть для назви товару: h4{margin:4px 0 7px 0;position:relative;height:40px;overflow:hidden;}

 

В контролері вже міняв 'name' => $result['name'], на 

'name' => utf8_substr(strip_tags(html_entity_decode($result['name'], ENT_QUOTES, 'UTF-8')), 0, 120) . '',

 

І нічого не допомагає(

 

Screenshot.png

Дайте ссылку на сайт. 

Скорее всего обрезается в стилях, задана высота названия, а остальное скрыто

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


45 хвилин назад, Blondi сказав:

Дайте ссылку на сайт. 

Скорее всего обрезается в стилях, задана высота названия, а остальное скрыто

atletpro.com.ua. зайдіть з телефона в першу категорію "протеїни" і деякі назви будуть з крапками, хоча місця достатньо щоб помістилась вся назва

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, voronlviv сказал:

atletpro.com.ua. зайдіть з телефона в першу категорію "протеїни" і деякі назви будуть з крапками, хоча місця достатньо щоб помістилась вся назва

 

У меня ничего такого нет 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Blondi а вы попробуйте в браузере в ИР переключиться туда-обратно. Там становится видно проблему

не хочу від тренду відставати, тож продублюю солов'їною))

а ви спробуйте в бравзері в ІР (інструмєнти разработчіка) перемикнути туди-інтуди. там стає видно

що досить странно, доречі

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 16.07.2021 в 08:59, LiLu сказал:

@Blondi а вы попробуйте в браузере в ИР переключиться туда-обратно. Там становится видно проблему

не хочу від тренду відставати, тож продублюю солов'їною))

а ви спробуйте в бравзері в ІР (інструмєнти разработчіка) перемикнути туди-інтуди. там стає видно

що досить странно, доречі

все равно все ок. 

Или уже исправили )) 

Дублировать на укр не буду, тлень

 

@voronlviv  если не разобрались, как вариант, обратитесь к автору шаблона

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


8 годин назад, Blondi сказав:

все равно все ок. 

Или уже исправили )) 

Дублировать на укр не буду, тлень

 

@voronlviv  если не разобрались, как вариант, обратитесь к автору шаблона

та яке, не розібрався..заходжу з телефона і далі 3 точки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@voronlviv Це не CSS, назви ріжуться на бекенді. Швидше всього не стандартних контроллерах, а в якомусь коді шаблону. Краще звернутись до його розробника.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

22 година назад, MaxD сказав:

@voronlviv Це не CSS, назви ріжуться на бекенді. Швидше всього не стандартних контроллерах, а в якомусь коді шаблону. Краще звернутись до його розробника.

коротче цирк якийсь...добавляю ще одне слово до назви не скорочує, забираю одне слово теж не скорочує..вже і контролери, і стилі, і модифікатори шаблону передивився і нічого не розумію...вже і по "name" шукав і по "..." і нічого не знаходить...чи може воно слова не переносить на новий рядок і тому ріже, хоча місця хватає щоб не переносити

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 годину назад, MaxD сказав:

@voronlviv Схоже, що це щастя чинить оця приблуда - jquery.dotdotdot.min.js

В common.js задіюється командою 


$(".product-item h4").dotdotdot();

 

та в мене ця приблуда стоїть...я якраз в ній і знайшов таке:

 

t.fn.dotdotdot.defaults={ellipsis:"... ",wrap:"word",fallbackToLetter:!0,lastCharacter:{},tolerance:0,callback:null,after:null,height:null,watch:!1,windowResizeFix:!0}

 

але я не можу розшифрувати цей уривок коду, бо не сильний програміст..при якійсь умові воно і ріже

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


20 хвилин назад, MaxD сказав:

@voronlviv Просто заберіть цей рядок


$(".product-item h4").dotdotdot();

 

$(document).ready(function(){$(".product-item h4").dotdotdot();$('#scroll-top-button').click(function(){$('html, body').animate({scrollTop:0},500);});$(".child-box").hover(function()

 

видалив цей кусок, але щось нічого не дало..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@voronlviv Я бачу, що помогло.

 

JS-файл міг залишитись у вас в кеші браузера. Оновіть сторінку, утримуючи Shift або гляньте в анонімному вікні браузера.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

8 годин назад, MaxD сказав:

@voronlviv Я бачу, що помогло.

 

JS-файл міг залишитись у вас в кеші браузера. Оновіть сторінку, утримуючи Shift або гляньте в анонімному вікні браузера.

я з телефона перевіряю..з комп'ютера точки ніби не було видно..стираю кешовані файли в хромі на мобільному і щось без змін(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@voronlviv Спробуй до посилання на common.js в хедері додати параметр, зробити щось таке:

<script src="catalog/view/theme/coloring/assets/common.js?v=2" type="text/javascript"></script>

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 21.07.2021 в 13:58, MaxD сказав:

@voronlviv Спробуй до посилання на common.js в хедері додати параметр, зробити щось таке:


<script src="catalog/view/theme/coloring/assets/common.js?v=2" type="text/javascript"></script>

 

допомогло...нарешті)..дуже дякую!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.