Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

как сместить в карте товара сместить в правую сторону цену и состояние?


Recommended Posts

Всем доброго дня! Потребовалось в карточке товара сместить цену и наличие в правую сторону. Как это сделать? Насколько меня правильно просветили - это делается в стилях, но я нуб.

Использую дефолтную тему opencart 3

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, huliodas сказал:

Всем доброго дня! Потребовалось в карточке товара сместить цену и наличие в правую сторону. Как это сделать? Насколько меня правильно просветили - это делается в стилях, но я нуб.

Использую дефолтную тему opencart 3

Если совсем нуб, то 2 варианта:

1) сидеть и изучать html+css (полно материалов, в том числе видео)

2) нанять исполнителя (здесь или на воркзилле). Если несложно - рублей 100-200 встанет буквально.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, huliodas сказал:

Всем доброго дня! Потребовалось в карточке товара сместить цену и наличие в правую сторону. Как это сделать? Насколько меня правильно просветили - это делается в стилях, но я нуб.

Использую дефолтную тему opencart 3

ссылку хотябы оставили и скрин какой с нужными изменениями. глядишь решение подскажут

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 часов назад, AWARO сказал:

ссылку хотябы оставили и скрин какой с нужными изменениями. глядишь решение подскажут

 

2020-05-02_21-18-21.png.6ad0e0e205947a27f69df3c046fc3285.pngВот, надеюсь, что поможет. Цена и состояние наличия в левой части, нужно сместить вправо. Куда лезть, чтобы поменять это дело?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.