Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Кількість на складі 0 при відключені товару


voronlviv

Recommended Posts

Доброго вечора. Може хтось підкаже, як зробити, щоб при відключені товару, автоматично кількість на складі ставала 0 (Товар показується по прямій ссилці)..

 

В catalog/model/catalog/product.php в запросі $query  у функції function getProduct прибрав p.status = '1'
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


9 минут назад, voronlviv сказал:

Доброго вечора. Може хтось підкаже, як зробити, щоб при відключені товару, автоматично кількість на складі ставала 0 (Товар показується по прямій ссилці)..

 


В catalog/model/catalog/product.php в запросі $query  у функції function getProduct прибрав p.status = '1'

при відключенні товару він взагалі не показується не залежно від його кількості. не зовсім зрозуміло що ви хочите отримати ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 minutes ago, Dimasscus said:

при відключенні товару він взагалі не показується не залежно від його кількості. не зовсім зрозуміло що ви хочите отримати ?

в мене показується, коли видалив "p.status = 1"...Але також показується кнопка купити і статус "в наявності"...Щоб статус стояв "немає в наявності" і не показувалась кнопку "купити", потрібно щоб для відключених товарів завжди стояла кількість на складі  0

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


20 минут назад, voronlviv сказал:

в мене показується, коли видалив "p.status = 1"...Але також показується кнопка купити і статус "в наявності"...Щоб статус стояв "немає в наявності" і не показувалась кнопку "купити", потрібно щоб для відключених товарів завжди стояла кількість на складі  0

зрозуміло.  не зрозуміло навіщо такій гемор. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 minutes ago, Dimasscus said:

зрозуміло.  не зрозуміло навіщо такій гемор. 

В мене є модуль, який імпортує товари від постачальника з xls і якщо деякі товари продались, то постачальник їх видаляє з таблиці, а модуль такі товари відключає, а коли знову появляються в таблиці, то включає назад..І це все для того, щоб не було сторінки 404 при відключенні...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, voronlviv сказал:

В мене є модуль, який імпортує товари від постачальника з xls і якщо деякі товари продались, то постачальник їх видаляє з таблиці,

тобто, у вас нема особистого залишку і залишки складу постачальника = ваші залишки?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, voronlviv сказал:

В мене є модуль, який імпортує товари від постачальника з xls і якщо деякі товари продались, то постачальник їх видаляє з таблиці, а модуль такі товари відключає, а коли знову появляються в таблиці, то включає назад..І це все для того, щоб не було сторінки 404 при відключенні...

логічніше було б переробити модуль а не опенкарт. щоб працювам так як треба- якщо у файлі немає товару- то в опенкарт 0 товара і статус-немає в наявності, товар переміщається у кінець списку, і кнопка купити міняється або на " попереднє замовлення" або на " повідомити коли зявиться" або взагалі тупо ховається. а те що хочете зробити ви- то милиці

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16 минут назад, anboza сказал:

якщо я правильно зрозумів, то погоджуюсь з @Dimasscus щодо переробки импорту. Це найпростіше, а не ліпити щось в ОС

так звісно буде логічно

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10 hours ago, anboza said:

тобто, у вас нема особистого залишку і залишки складу постачальника = ваші залишки?

немає..якби постачальник надавав таблицю з колонкою, в якій би був прописаний залишок цифрами, то нічого не потрібно було переробляти

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ось це ви можете зробити самостіно наприклад "статус-немає в наявності, товар переміщається у кінець списку, і кнопка купити міняється або на " попереднє замовлення" або на " повідомити коли зявиться" або взагалі тупо ховається. 

лишається тількі в модулі реалізувати-"якщо товара нема-то 0"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


8 minutes ago, Dimasscus said:

ось це ви можете зробити самостіно наприклад "статус-немає в наявності, товар переміщається у кінець списку, і кнопка купити міняється або на " попереднє замовлення" або на " повідомити коли зявиться" або взагалі тупо ховається. 

лишається тількі в модулі реалізувати-"якщо товара нема-то 0"

в мене коли товара 0, то появляється кнопка "Повідомити про наявність"...лише залишається виконати умову "якщо товара нема в прайсі -то 0"...сам я навряд чи це зроблю..може таки звернуть до неосео, хоч відповідь може отримаю від них...Я хотів раніше залишати товари відключені, але при виведенні відключеного товару виводиться не not_found.tpl, як повинно бути, а шаблон product.tpl і там модуль "Переглянуті товари" погано відображається

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


але при виведенні відключеного товару виводиться не not_found.tpl, як повинно бути -це треба і можно пофіксити

запитайте в них чи зроблять вони щоб при відсутності товару в прайсі кількість ставило 0. там по суті не багато роботи- змінити запит щоб замість вимкнення товару просто апдейтело кількість.

сама проблема -це їх модуль. якій закодованний

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12 minutes ago, Dimasscus said:

але при виведенні відключеного товару виводиться не not_found.tpl, як повинно бути -це треба і можно пофіксити

запитайте в них чи зроблять вони щоб при відсутності товару в прайсі кількість ставило 0. там по суті не багато роботи- змінити запит щоб замість вимкнення товару просто апдейтело кількість.

сама проблема -це їх модуль. якій закодованний

Ок. Дякую. Запитаю.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...
В 20.01.2020 в 18:37, chukcha сказал:

архивный товар

Чи модуль буде виконувати наступне? :

Чи буде співпрацювати з модулем "Настройка модуля Обновление цен и товаров из XLS и CSV файлов"? Модуль  при завантаженні прайсу поставщика і при тимчасовій відсутності товару, відключає  його...Потрібно щоб при оновленні прайсу крім відключення товару автоматично включався також Archive product в статус "Включено". А якщо при наступному оновленні прайсу товар знову появився, то щоб статус Archive product ставав "Вимкнено"...

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Мені не зрозуміло що це таке

45 минут назад, voronlviv сказал:

Archive product

Мабуть це якійсь звичний для вас термін

Але , мені відомо, що

 

47 минут назад, voronlviv сказал:

модуля Обновление цен и товаров

має поле для виконання скрипта після звантанження, або колись мав

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А

2 минуты назад, voronlviv сказал:

це з вашого модуля

Зрузуміло
Я в змозі адаптувати запит за вашим бажанням

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.