Jump to content
voronlviv

Кількість на складі 0 при відключені товару

Recommended Posts

Доброго вечора. Може хтось підкаже, як зробити, щоб при відключені товару, автоматично кількість на складі ставала 0 (Товар показується по прямій ссилці)..

В catalog/model/catalog/product.php в запросі $query  у функції function getProduct прибрав p.status = '1'

9 минут назад, voronlviv сказал:

Доброго вечора. Може хтось підкаже, як зробити, щоб при відключені товару, автоматично кількість на складі ставала 0 (Товар показується по прямій ссилці)..

В catalog/model/catalog/product.php в запросі $query  у функції function getProduct прибрав p.status = '1'

при відключенні товару він взагалі не показується не залежно від його кількості. не зовсім зрозуміло що ви хочите отримати ?

2 minutes ago, Dimasscus said:

при відключенні товару він взагалі не показується не залежно від його кількості. не зовсім зрозуміло що ви хочите отримати ?

в мене показується, коли видалив "p.status = 1"...Але також показується кнопка купити і статус "в наявності"...Щоб статус стояв "немає в наявності" і не показувалась кнопку "купити", потрібно щоб для відключених товарів завжди стояла кількість на складі  0

20 минут назад, voronlviv сказал:

в мене показується, коли видалив "p.status = 1"...Але також показується кнопка купити і статус "в наявності"...Щоб статус стояв "немає в наявності" і не показувалась кнопку "купити", потрібно щоб для відключених товарів завжди стояла кількість на складі  0

зрозуміло.  не зрозуміло навіщо такій гемор. 

2 minutes ago, Dimasscus said:

зрозуміло.  не зрозуміло навіщо такій гемор. 

В мене є модуль, який імпортує товари від постачальника з xls і якщо деякі товари продались, то постачальник їх видаляє з таблиці, а модуль такі товари відключає, а коли знову появляються в таблиці, то включає назад..І це все для того, щоб не було сторінки 404 при відключенні...

1 час назад, voronlviv сказал:

В мене є модуль, який імпортує товари від постачальника з xls і якщо деякі товари продались, то постачальник їх видаляє з таблиці,

тобто, у вас нема особистого залишку і залишки складу постачальника = ваші залишки?

В мене є модуль, який імпортує товари від постачальника з xls і якщо деякі товари продались, то постачальник їх видаляє з таблиці, а модуль такі товари відключає, а коли знову появляються в таблиці, то включає назад..І це все для того, щоб не було сторінки 404 при відключенні...

логічніше було б переробити модуль а не опенкарт. щоб працювам так як треба- якщо у файлі немає товару- то в опенкарт 0 товара і статус-немає в наявності, товар переміщається у кінець списку, і кнопка купити міняється або на " попереднє замовлення" або на " повідомити коли зявиться" або взагалі тупо ховається. а те що хочете зробити ви- то милиці

якщо я правильно зрозумів, то погоджуюсь з @Dimasscus щодо переробки импорту. Це найпростіше, а не ліпити щось в ОС

16 минут назад, anboza сказал:

якщо я правильно зрозумів, то погоджуюсь з @Dimasscus щодо переробки импорту. Це найпростіше, а не ліпити щось в ОС

так звісно буде логічно

10 hours ago, anboza said:

тобто, у вас нема особистого залишку і залишки складу постачальника = ваші залишки?

немає..якби постачальник надавав таблицю з колонкою, в якій би був прописаний залишок цифрами, то нічого не потрібно було переробляти

10 hours ago, Dimasscus said:

логічніше було б переробити модуль а не опенкарт. щоб працювам так як треба- якщо у файлі немає товару- то в опенкарт 0 товара і статус-немає в наявності, товар переміщається у кінець списку, і кнопка купити міняється або на " попереднє замовлення" або на " повідомити коли зявиться" або взагалі тупо ховається. а те що хочете зробити ви- то милиці

може і логічніше...але мені NeoSeo як загнуть ціну)

але мені NeoSeo як загнуть ціну)

вас ніхто не примушував )))

3 часа назад, voronlviv сказал:

може і логічніше...але мені NeoSeo як загнуть ціну)

нео сео звичайно зло. але можливо саме та модель де оброблюється цей момент- не зашифрована і можливо її переробити

ось це ви можете зробити самостіно наприклад "статус-немає в наявності, товар переміщається у кінець списку, і кнопка купити міняється або на " попереднє замовлення" або на " повідомити коли зявиться" або взагалі тупо ховається. 

лишається тількі в модулі реалізувати-"якщо товара нема-то 0"

8 minutes ago, Dimasscus said:

ось це ви можете зробити самостіно наприклад "статус-немає в наявності, товар переміщається у кінець списку, і кнопка купити міняється або на " попереднє замовлення" або на " повідомити коли зявиться" або взагалі тупо ховається. 

лишається тількі в модулі реалізувати-"якщо товара нема-то 0"

в мене коли товара 0, то появляється кнопка "Повідомити про наявність"...лише залишається виконати умову "якщо товара нема в прайсі -то 0"...сам я навряд чи це зроблю..може таки звернуть до неосео, хоч відповідь може отримаю від них...Я хотів раніше залишати товари відключені, але при виведенні відключеного товару виводиться не not_found.tpl, як повинно бути, а шаблон product.tpl і там модуль "Переглянуті товари" погано відображається

але при виведенні відключеного товару виводиться не not_found.tpl, як повинно бути -це треба і можно пофіксити

запитайте в них чи зроблять вони щоб при відсутності товару в прайсі кількість ставило 0. там по суті не багато роботи- змінити запит щоб замість вимкнення товару просто апдейтело кількість.

сама проблема -це їх модуль. якій закодованний

12 minutes ago, Dimasscus said:

але при виведенні відключеного товару виводиться не not_found.tpl, як повинно бути -це треба і можно пофіксити

запитайте в них чи зроблять вони щоб при відсутності товару в прайсі кількість ставило 0. там по суті не багато роботи- змінити запит щоб замість вимкнення товару просто апдейтело кількість.

сама проблема -це їх модуль. якій закодованний

Ок. Дякую. Запитаю.

Хелп...НЕоСео вже тиждень не відповідають...модулі свої позакривали на даному форумі...Хто може мені допомогти у вирішенні даного завдання?

архивный товар

28 minutes ago, chukcha said:

архивный товар

Чи модуль буде виконувати наступне? :

Чи буде співпрацювати з модулем NEoSeo "Настройка модуля Обновление цен и товаров из XLS и CSV файлов"? Модуль NeoSeo при завантаженні прайсу поставщика і при тимчасовій відсутності товару, відключає  його...Потрібно щоб при оновленні прайсу крім відключення товару автоматично включався також Archive product в статус "Включено". А якщо при наступному оновленні прайсу товар знову появився, то щоб статус Archive product ставав "Вимкнено"...

Мені не зрозуміло що це таке

45 минут назад, voronlviv сказал:

Archive product

Мабуть це якійсь звичний для вас термін

Але , мені відомо, що

47 минут назад, voronlviv сказал:

модуля Обновление цен и товаров

має поле для виконання скрипта після звантанження, або колись мав

13 minutes ago, chukcha said:

Мені не зрозуміло що це таке

Мабуть це якійсь звичний для вас термін

Archive product - це з вашого модуля