Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

18.04.2023 в 15:33, proplat сказал:

то як вивести mpn? чи є десь в інструкції?

Так це просто. Можете через пункт Дополнительные статические параметры добавте рядок і зліва <g:mpn> - тобто любий потрібний тег

А правіше ((p.mpn)) - можете поставить любе поле з якого забирать дані

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 18.04.2023 в 15:52, Exploits сказав:

Так це просто. Можете через пункт Дополнительные статические параметры добавте рядок і зліва <g:mpn> - тобто любий потрібний тег

А правіше ((p.mpn)) - можете поставить любе поле з якого забирать дані

нажаль це не влаштовує, бо якщо mpn не заповнений то отримує зайвий тег

image.png.261ebf574d00b1b6322c6be6c2acd22f.png

 

а ось як треба 

gtin или mpn. В фиде нужно указать  gtin – код международной маркировки (штрихкод). Если у продукта нет кода gtin, указывается mpn – код производителя. Если у товара нет кода GTIN и марки или кода MPN и марки, то используйте атрибут identifier_exists [имеет_идентификатор] укажите no [нет].

 

Тобто якщо mpn є то виводимо його, якщо його немає то виведемо тезі identifier_exists значення no

 

Таке можливо реалізувати?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19.04.2023 в 11:53, proplat сказал:

нажаль це не влаштовує, бо якщо mpn не заповнений то отримує зайвий тег

image.png.261ebf574d00b1b6322c6be6c2acd22f.png

 

а ось як треба 

gtin или mpn. В фиде нужно указать  gtin – код международной маркировки (штрихкод). Если у продукта нет кода gtin, указывается mpn – код производителя. Если у товара нет кода GTIN и марки или кода MPN и марки, то используйте атрибут identifier_exists [имеет_идентификатор] укажите no [нет].

 

Тобто якщо mpn є то виводимо його, якщо його немає то виведемо тезі identifier_exists значення no

 

Таке можливо реалізувати?

В пункті Дополнительные поля для выгрузки добавте p.mpn

В пункті Кастомный код добавте

 

if($product['mpn']){
  $product['attributes_full'][] = array(
    'name' => 'g:gtin',
    'text' => $product['mpn'],
    'end' => 'g:gtin'
  );
}else{
  $product['attributes_full'][] = array(
    'name' => 'g:identifier_exists',
    'text' => 'no',
    'end' => 'g:identifier_exists'
  );
}

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. Чи є можливість відібрати товари за значенням поля в БД?
Дивіться. Є реалізація додавання товарів до того чи іньшого фіда одним кліком (відео під спойлером):

Прихований текст


В БД велика кількість товарів і додавати їх безпосереднью в фід в модулі буде (мені здається) не дуже зручно.
тобто вказати ((p.status_roz)) == '1'

Чи, можливо, можна, наприклад, вказати функцію, як в модулі Simple. Тобто я напишу функцію get_ids_for_feed("rozetka") яка буде повертати потрібні product_id, і просто вкажу її. Чи то я забагато хочу?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

20.04.2023 в 15:24, nogocuHoBuk сказал:

Вітаю. Чи є можливість відібрати товари за значенням поля в БД?
Дивіться. Є реалізація додавання товарів до того чи іньшого фіда одним кліком (відео під спойлером):


В БД велика кількість товарів і додавати їх безпосереднью в фід в модулі буде (мені здається) не дуже зручно.
тобто вказати ((p.status_roz)) == '1'

Чи, можливо, можна, наприклад, вказати функцію, як в модулі Simple. Тобто я напишу функцію get_ids_for_feed("rozetka") яка буде повертати потрібні product_id, і просто вкажу її. Чи то я забагато хочу?

В пункті 4.1 добавте

AND p.status_roz = 1

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Возник вопрос:
В помощи написано
 

Прихований текст

image.thumb.png.079f8d7baa9f4bfe4a4a73f0f78d21b3.png


У меня вместо name и description используются кастомные name_rozetka и short_description
 

Прихований текст

image.png.0188d2905a3a074a90bf71b4a6c19a15.png


Т.е. для реализации мультиязычности нужно в пункте 4.2 прописать:
 

$data['lang_data'] = array('lang_id' => 2, 'fields' => 'name_rozetka, short_description');

Что я, собственно и делаю.
Пример - товар с id 22227
В БД заполнено для двух языков:
 

Прихований текст

image.thumb.png.4f15fef70531d9c7770109bc67d5333b.png


Но в фиде рисует пустые теги name_ua и description_ua

 

Прихований текст

image.thumb.png.466762aace51b6b0f41d10b0e6547c6b.png


Подскажите, ЧЯДНТ.

Сразу спасибо за ответы. По всему остальному, вроде, вопросов нет. )

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 20.04.2023 в 16:50, nogocuHoBuk сказав:

У меня вместо name и description используются кастомные name_rozetka и short_description

Угу. С этим разобрался.
В цикле задал замену и unset
 

Прихований текст

image.thumb.png.9599960c28db7917154800fa515225c9.png


В таком случае логичней бы было в 4.2 указывать в fields не просто значения а массив - поле-значение, т.е. как-то так:
$data['lang_data'] = array('lang_id' => 2, 'fields' => ['name' =>'name_rozetka', 'description' => 'short_description']); 
Но это уже вкусовщина, да. :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

20.04.2023 в 16:50, nogocuHoBuk сказал:

Возник вопрос:
В помощи написано
 

  Показать содержимое

image.thumb.png.079f8d7baa9f4bfe4a4a73f0f78d21b3.png


У меня вместо name и description используются кастомные name_rozetka и short_description
 

  Показать содержимое

image.png.0188d2905a3a074a90bf71b4a6c19a15.png


Т.е. для реализации мультиязычности нужно в пункте 4.2 прописать:
 

$data['lang_data'] = array('lang_id' => 2, 'fields' => 'name_rozetka, short_description');

Что я, собственно и делаю.
Пример - товар с id 22227
В БД заполнено для двух языков:
 

  Скрыть содержимое

image.thumb.png.4f15fef70531d9c7770109bc67d5333b.png


Но в фиде рисует пустые теги name_ua и description_ua

 

  Показать содержимое

image.thumb.png.466762aace51b6b0f41d10b0e6547c6b.png


Подскажите, ЧЯДНТ.

Сразу спасибо за ответы. По всему остальному, вроде, вопросов нет. )

 

вам надо вот так (не делайте пока а прочтите еще ниже второй вариант)
$data['lang_data'] = array('lang_id' => 2, 'fields' => 'name_rozetka,short_description');
но в с труктуре надо заменить вот это
$xml .= '<name_ua>' . $langdata['name'] .  '</name_ua>';
на это
$xml .= '<name_ua>' . $langdata['name_rozetka'] .  '</name_ua>';

также это
$xml .= '<description_ua><![CDATA[' . $langdata['description'] .  ']]></description_ua>';
на это
$xml .= '<description_ua><![CDATA[' . $langdata['short_description'] .  ']]></description_ua>';

 

Либо вообще сделать проще.

В пункте Дополнительные статические параметры
слева - <name_ua> правее - ((pd.name_rozetka))
слева - <description_ua> правее - ((pd.short_description))

 

Ну и убрать с пункта 4.2 строку мультиязычности

 

20.04.2023 в 17:25, nogocuHoBuk сказал:

Угу. С этим разобрался.
В цикле задал замену и unset
 

  Показать содержимое

image.thumb.png.9599960c28db7917154800fa515225c9.png


В таком случае логичней бы было в 4.2 указывать в fields не просто значения а массив - поле-значение, т.е. как-то так:
$data['lang_data'] = array('lang_id' => 2, 'fields' => ['name' =>'name_rozetka', 'description' => 'short_description']); 
Но это уже вкусовщина, да. :)

 

В целом согласен, но вопрос решается чуть даже проще)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 20.04.2023 в 21:16, Exploits сказав:

Либо вообще сделать проще.

В пункте Дополнительные статические параметры
слева - <name_ua> правее - ((pd.name_rozetka))
слева - <description_ua> правее - ((pd.short_description))

 

Ну и убрать с пункта 4.2 строку мультиязычности

Если я правильно понял логику, то если я уберу строку мультиязычности, то Ваш скриппт не поймёт что pd.name_rozetka и pd.short_description нужно брать для language_id = 2, так как для ru у меня эти же поля, но с language_id = 1.
 

Прихований текст

image.png.0188d2905a3a074a90bf71b4a6c19a15.png


А вот вариант с правками в структуре действительно правильней.
Спасибо!

Просто у меня там в настройках вот такое уже:
 

Прихований текст

image.thumb.png.f61b32a7b9fea65feca1edf21dba4142.png


Но сам факт того, что на основании кастомных полей, можно создать полноценную выгрузку - прям огонь. Ещё разбираюсь в настройках, так как некоторые из существующих полей тоже сделаны слегка рукожопно (те же pd.name_rozetka и pd.short_description) и вот думаю как это всё дело сделать красиво, чтобы было удобно добавлять новые выгрузки и так же легко их отключать.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

21.04.2023 в 00:05, nogocuHoBuk сказал:

Если я правильно понял логику, то если я уберу строку мультиязычности, то Ваш скриппт не поймёт что pd.name_rozetka и pd.short_description нужно брать для language_id = 2, так как для ru у меня эти же поля, но с language_id = 1.

Точно, это ошибка, сам уже запутался

Да, у вас там конечно много кастома

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Є така проблема: Використовую перейменування значень деяких атрибутів для вивантаження в Google Merchant. Наприклад: ТПУ -> Силікон - все нормально перейменовується. Але колір і матеріал вивантажуються не як звичайний атрибут, а через <g:material> і <g:color> і ось тут у вивантаження уже потрапляє значення оригінального атрибуту, а не перейменованого (тобто "ТПУ", а не "Силікон"). Це можливо якось виправити?2023-04-25-ni_0BnwiCFfh3.thumb.png.1afdd9612a233648f438219f634c3801.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 25.04.2023 в 10:48, nykone сказав:

Добрий день! Є така проблема: Використовую перейменування значень деяких атрибутів для вивантаження в Google Merchant. Наприклад: ТПУ -> Силікон - все нормально перейменовується. Але колір і матеріал вивантажуються не як звичайний атрибут, а через <g:material> і <g:color> і ось тут у вивантаження уже потрапляє значення оригінального атрибуту, а не перейменованого (тобто "ТПУ", а не "Силікон"). Це можливо якось виправити?2023-04-25-ni_0BnwiCFfh3.thumb.png.1afdd9612a233648f438219f634c3801.png

Не актуально.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня! Використовую модуль Мультисклад + самовывоз чи можливо вивантажувати залишки по вибраним складам? Чи потрібні допрацювання в модулі? Дякую за відповідь!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


25.04.2023 в 16:39, Sir08 сказал:

Доброго дня! Використовую модуль Мультисклад + самовывоз чи можливо вивантажувати залишки по вибраним складам? Чи потрібні допрацювання в модулі? Дякую за відповідь!

Доброго дня! Можна через кастомний код, з кодом допоможу - потрібна детальна інформація

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@Exploits Підкажіть будь ласка, може є якась оновлена інструкція для вигрузки на епіцентр, в старій у вас написано що мало відомостей і в подальшому будуть доповнення

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Підкажіть момент стосовно 

image.png.270001b5069f9c39e9448029c84918e1.png

<param name="Стан товару" unit="">Новий</param>

<param name="Состояние">Новое</param>

Як правильно вказати в цьому полі у моєму випадку? Дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.04.2023 в 17:58, Flint2000 сказал:

@Exploits Підкажіть будь ласка, може є якась оновлена інструкція для вигрузки на епіцентр, в старій у вас написано що мало відомостей і в подальшому будуть доповнення

що у вас не виходить? Там основне це співвідношення даних сайта з іхніми ідентифікаторами

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

27.04.2023 в 21:45, dolyalexey сказал:

Доброго дня. Підкажіть момент стосовно 

image.png.270001b5069f9c39e9448029c84918e1.png

<param name="Стан товару" unit="">Новий</param>

<param name="Состояние">Новое</param>

Як правильно вказати в цьому полі у моєму випадку? Дякую.

Доброго дня!

Стан товару==Состояние

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 28.04.2023 в 08:24, Exploits сказав:

що у вас не виходить? Там основне це співвідношення даних сайта з іхніми ідентифікаторами

Якось у них по дибільному, частина брендів навіть без ID визначилась, а більша частина ні. Я думав, що це як на розетці, або хотлайн, буде автовизначення. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

28.04.2023 в 09:28, Flint2000 сказал:

Якось у них по дибільному, частина брендів навіть без ID визначилась, а більша частина ні. Я думав, що це як на розетці, або хотлайн, буде автовизначення. 

там нажаль все з ними складно і потрібно проставлять ідентифікатори(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 28.04.2023 в 13:04, Exploits сказав:

там нажаль все з ними складно і потрібно проставлять ідентифікатори(

навіть це не допомагає, проставив ідентифікатори на всі бренди, а в кабінеті визначило тільки 30%. І ці люди роблять бізнес:-?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, в чому може бути проблема. З прому не імпортуються деякі фото. Причому це вже на третьому магазині з таким стикаюся. 

Прихований текст

image.thumb.png.d334f222ff6ed52c0da4df2a5382ef2d.png

Посилання не биті, все нормально, ліміт на завантаження стоїть великий

Прихований текст

image.png.360194b0cbb2c82271f52c3e2308b2cc.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Exploits Ще таке питання, у мене країна виробник вказана в атрибутах, а на епіцентр потрібно це зазначити окремим тегом, як бути в цій ситуації?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@Exploits 

Чомусь не правильно генерує вендора, коли були просто цифри, то все було правільно, але ТП сказала, що потрібно код опцій вписувати, я переробив і от

Прихований текст

image.thumb.png.e8e942e8444596bff578cc0996147344.png

 

 

Прихований текст

image.thumb.png.3be004f8e49f80a4c4eaa90326073d23.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

28.04.2023 в 13:49, dolyalexey сказал:

Підкажіть, в чому може бути проблема. З прому не імпортуються деякі фото. Причому це вже на третьому магазині з таким стикаюся. 

  Скрыть содержимое

image.thumb.png.d334f222ff6ed52c0da4df2a5382ef2d.png

Посилання не биті, все нормально, ліміт на завантаження стоїть великий

  Скрыть содержимое

image.png.360194b0cbb2c82271f52c3e2308b2cc.png

 

Доброго дня! Поставте в пункті кастомний код до імпорта https://unixml.pro/set/import/product_custom_before

рядок

$data['convert_webp'] = true;

28.04.2023 в 13:47, Flint2000 сказал:

навіть це не допомагає, проставив ідентифікатори на всі бренди, а в кабінеті визначило тільки 30%. І ці люди роблять бізнес:-?

це вже запитайте в іхньої підтримки

28.04.2023 в 14:00, Flint2000 сказал:

@Exploits Ще таке питання, у мене країна виробник вказана в атрибутах, а на епіцентр потрібно це зазначити окремим тегом, як бути в цій ситуації?

В пункті Дополнительные статические параметры зліва <country_of_origin> а справа {{Назва атрибуту країни}}

28.04.2023 в 15:00, Flint2000 сказал:

@Exploits 

Чомусь не правильно генерує вендора, коли були просто цифри, то все було правільно, але ТП сказала, що потрібно код опцій вписувати, я переробив і от

  Скрыть содержимое

image.thumb.png.e8e942e8444596bff578cc0996147344.png

 

 

  Скрыть содержимое

image.thumb.png.3be004f8e49f80a4c4eaa90326073d23.png

 

Оновіть модуль

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.