Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] Массовое редактирование товаров в OpenCart с модулем Handy Product Manager


Recommended Posts

В 03.11.2023 в 08:32, Lacki сказав:

Вітаю, а де подивитися версію плагіна?

Привіт!

В Модифікаторах. Хоча оновлення можна зробити щей без OCMOD менеджера, просто завантаженням по ФТП. То з версії 1.15.0 ще й в контроллері пишу. Це надійніше.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 02.11.2023 в 00:12, soravano сказав:

Доброго вечора.
в підрозділі Список товарів , біля самого товару немає  - SEO Url . Хотілось що б цю графу можна було вибрати в настройках або щоб вона була по замовчанню.
Для чого вона наприклад мені потрібна. Хочу видалити певну кількість товару з наступним 301 редіректом через модуль. Відсортувавши товар і одразу бачучи SEO Url товару - скопіпастити їх в модуль редіректу а сам товар видалити. Бажано також для зручності копіювання щоб довжина SEO Url відображалась повна ( наприклад довша графа, або в два рядки).

Поля SEO URL в трійці значно ускладнилися. Їх стало забагато. Тому у відповідній версії модуля я взагалі їх прибрав. Їх відсутність компенсується тим, що в подарунок даю SEO URL Generator PRO, якій вирішує питання генерації ЧПУ.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Поля SEO URL в трійці значно ускладнилися. Їх стало забагато. Тому у відповідній версії модуля я взагалі їх прибрав. Їх відсутність компенсується тим, що в подарунок даю SEO URL Generator PRO, якій вирішує питання генерації ЧПУ.
---------------------------
не зовсім зрозуміло , тобто поля SEO URL  немає ( не відображається) і воно формуватиметься автоматично з назви товару при збереженні цього товару?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 07.11.2023 в 19:04, soravano сказав:

не зовсім зрозуміло , тобто поля SEO URL  немає ( не відображається) і воно формуватиметься автоматично з назви товару при збереженні цього товару?

SEO URL генеруються окремим модулем, який йде в подарунок.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вітаю, як побажання для функціонала модуля. Зробить сортування по полю Порядок сортування. Наприклад хочу я побачити товари в якійсь категорії так, як вони будуть виглядати вже в магазині, а цього зробити не має можливості.

Дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 09.11.2023 в 06:41, Lacki сказав:

Вітаю, як побажання для функціонала модуля. Зробить сортування по полю Порядок сортування. Наприклад хочу я побачити товари в якійсь категорії так, як вони будуть виглядати вже в магазині, а цього зробити не має можливості.

Дякую.

 

Зроблю у версії 1.17.0

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Яка причина може бути в тривалій обробці по зміні ціни та наявності  наприклад 200 товарів певної категорії . ( вже не говорю за вибір більшої кількості категорій (підкатегорій) з товарами.
Таймер крутиться крутиться понад 10 хв а результату немає. Інколи вдається змінити параметри товарів а інколи просто крутиться таймер і нічого не міняється. Тобто обробка не завершується.
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11.11.2023 в 01:22, soravano сказал:

Яка причина може бути в тривалій обробці по зміні ціни та наявності  наприклад 200 товарів певної категорії . ( вже не говорю за вибір більшої кількості категорій (підкатегорій) з товарами.
Таймер крутиться крутиться понад 10 хв а результату немає. Інколи вдається змінити параметри товарів а інколи просто крутиться таймер і нічого не міняється. Тобто обробка не завершується.
 

Проблема вирішилась переустановкою модуля

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.11.2023 в 16:01, soravano сказав:

Проблема вирішилась переустановкою модуля

Хм... Більш нову версію поставили?

 

Іноді може бути, що база даних йде в аут. Але це на поганих VPS

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 11.11.2023 в 13:06, ipg2007 сказав:

Доброго дня, після покупки модуля Ви зможете допомогти з його установкою?

Там його не важко встановлювати. Можу допомогти, якщо у вас не вийде.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Модуль вміє знайти товари в яких є акція?! Наприклад

Мені треба відфільтрувати тільки ті товари в яких є Акційна ціна і призначити їм додаткову категорію "Розпродаж" . Є таке?)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.11.2023 в 12:50, AlexanderYuzkov сказав:

Модуль вміє знайти товари в яких є акція?! Наприклад

Мені треба відфільтрувати тільки ті товари в яких є Акційна ціна і призначити їм додаткову категорію "Розпродаж" . Є таке?)

Нажаль ні.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 27.11.2023 в 17:10, nykone сказав:

Добрий день! Не плануєте додати підтримку ocfilter?

https://ocfilter.com/documentation/4.8/#nav-setting-copy

https://ocfilter.com/documentation/4.8/#setting-copy-cron-command

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Планируется ли в обновлениях возможность менять ширину колонок, дефолтную высоту тестареоов (а еще лучше высоту текстареа увеличивать по мере ввода, для этого достаточно примитивного жс кода на одну строчку)?

Редактирование списка товаров удобно только тогда когда это компактно а не когда одни поля сжаты до всирачки а другие полупустые поля занимают полэкрана.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 03.12.2023 в 16:01, mrfoggg сказав:

возможно применить скидку в процентах а потом цену со скидкой окргулить до 5 или 10 грн?

https://support.sergetkach.com/knowledge/details/31/okruglenie-tsen-v-module-handy-product-manager

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 03.12.2023 в 16:05, mrfoggg сказав:

Планируется ли в обновлениях возможность менять ширину колонок, дефолтную высоту тестареоов (а еще лучше высоту текстареа увеличивать по мере ввода, для этого достаточно примитивного жс кода на одну строчку)?

Редактирование списка товаров удобно только тогда когда это компактно а не когда одни поля сжаты до всирачки а другие полупустые поля занимают полэкрана.

Не планируется

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

 Скажите, а есть в модуле возможность фильтровать и выставлять цены для групп пользователей?

У нас просто на сайте 6 разных групп и чтобы не в каждом товаре вносить, хотелось бы сразу выбрать группу пользователей, основные фильтры, найти и прописать всем. Реальнно ли такое?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.12.2023 в 19:31, mrfoggg сказал:

Ттт случай когда в описании все красиво а в реале 80 процентов заявленного неюзабельное вовсе

 

Попробуйте увеличить масштаба страницы в браузере. Я догадываюсь, что у Вас монитор поболее 1920×1080. Поля станут менее длинными и более крупными

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

08.12.2023 в 21:09, SergeTkach сказал:

 

Попробуйте увеличить масштаба страницы в браузере. Я догадываюсь, что у Вас монитор поболее 1920×1080. Поля станут менее длинными и более крупными

1920*1080. Увеличил масштаб - визуально чуть приятнее но значения атрибутов все равно не влазят

348110282_.thumb.png.3e787616c8cc54193651351cb2dea96c.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.