Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] Total Pack — 5 модулів в одному пакеті


Recommended Posts

Total Pack — 5 модулів в одному пакеті


Total Pack — 5 модулів в одному пакеті


Отримуйте більше, платіть менше. Купуйте набір з 5 моїх модулів майже за пів ціни! Якщо точно, то це на 44% вигідніше (або $41,5 долара дешевше), ніж брати кожен модуль окремо.

 

 

Вигода, яка мотивує спробувати

 

Звісно, я розумію, що у багатьох клієнтів вже склалися свої вподобання. Буває так, що одна й та сама людина бере постійно один й той самий модуль, навіть не звертаючи уваги на інші мої розширення. Це цілком зрозуміло, адже модулі мають вирішувати конкретні задачі. І коли у вас вже є знайомий інструмент під стандартну задачу, ви берете те, що вже спрацювало раніше. Але якщо раптом аналоговий інструмент є й в мене, то це пакетне рішення дає вам змогу познайомитися з альтернативними модулям з мінімальними витратами.

 

Лише порахуйте, якщо Ви хочете купити модуль Handy Product Manager за $33, то виходить за додаткові $19 ви отримаєте ще 3 додаткових модулі 🤩

 

Ще один варіант: ви хочете придбати SEO-модулі. Три моїх SEO-модуля коштують $46,5. Тоді вийде, що Handy та ImageScanner дістануться Вам всього за $5,5 (!). Це дуже крута нагода спробувати їх.
 

 

 

Які модулі входять до набору?

 

  1. Branched Sitemap ($15)
  2. SEO Tags Generator ($16,5)
  3. SEO URL Generator PRO ($15)
  4. Handy Product Manager ($33)
  5. ImageScanner ($14)

 

РАЗОМ:   $ 93,5    $52 при купівлі пакетом

 

 

Ті самі умови підтримки, що й при купівлі окремо

 

На цей пак діють всі ті правила, що й для кожного модуля окремо.


  • Автор
  • долучення
    26.10.18
  • Категорія
  • Ioncube Loader
    Требуется
  • ocStore
    3.0
    2.3.0.2.4
    2.3
    2.1
  • OpenCart.Pro, ocShop
    Opencart.pro 2.3
    Opencart.pro 2.1
  • Звернення до сервера розробника
    Нет

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

А че за реклама своих дополнений?)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.