Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

17.08.2022 в 14:36, Tolyanskiy сказал:

Також чекаю на модуль. Розумію, що війна. Надіюсь з автором все ок.

З автором все ок, модуль обов'язково буде

  • +1 7
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Мои клиенты уже разрываются и требуют модуль, нет ли каких либо сроков случаем ?) 

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравствуйте! Нам нужно расширение на Opencart 3.0 для оформления заказа в Спобод доставки  -> Доставка в отделение Укрпочты.

Это расширение подойдет? Или посоветуйте альтернативу! 

 

ukrpochta.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


07.10.2022 в 17:56, andrunia сказал:

Это расширение подойдет? Или посоветуйте альтернативу!

 

Подойдет, но пока нет обновления, я так понимаю работать не будет. Можно как вариант добавить пока обычный метод доставки, без просчета стоимости и т.д.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Вітаю, 

 

модуль працював кілька тижнів без проблем. А зараз вже кілька годин не створює ТТНки (видає помилку) і не показує список створених раніше ТТНок

 

image.thumb.png.a4b8f6f45b2473db4db3174b83049e66.png

 

Підтримка Укрпошти пише:

 

Цитата

 

В список скомпрометованих ваша адреса не потрапила. Блокувань по вашій адресі немає.

 

В такому випадку нам потрібно більше інформації від вас: який саме запит ви надсилали і яка помилка на нього повернулась. Якщо ви не можете витягнути ці дані то зверніться, будь ласка, до підтримки вашої СРМ системи щоб вони витягли дану інформацію.

 

 

Може хто підкаже чому виникла така проблема? І де можна знайти дані по запиту, що ми надсилаємо, щоб передати Укрпошті?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 08.01.2023 в 00:38, Clopix1984 сказав:

Аналогічна проблема 

чи писали Ви на [email protected]? (я писав мені кажуть в них все штатно). Пропоную Вам також написати про цю проблему.

 

@Prorab337я не можу зрозуміти, це проблема модуля чи проблема на стороні Укрпошти?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 09.01.2023 в 18:07, forrest сказав:

Також не створює декларації...
Чи потрібно в модулі оновлювати ключі API від Укрпошти? чи причина в чому іншому?

то виглядає, що проблема у багатьох... щодо ключів API від Укрпошти, то підтримка Укрпошти каже, що їх оновлювати не потрібно.

 

але в мене ось така відповідь від серверу Укрпошти в логах:

 

2023-01-09 17:46:27 - Ukrposhta API response: 
2023-01-09 17:46:27 - cURL error: OpenSSL SSL_connect: SSL_ERROR_SYSCALL in connection to www.ukrposhta.ua:443 
2023-01-09 17:46:27 - Ukrposhta error: undefined error

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 10.01.2023 в 13:27, MiniDog сказав:

Я хочу встановити його для відображення відділень на сторінці оформлення замовлення

Модуль ніколи відділень не відображав

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 10.01.2023 в 13:45, MiniDog сказав:

Дякую, а є модуль або рішення щоб відображати список відділень ?

не бачив

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.