Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

31.05.2024 в 10:04, COBECTb11 сказал:

Тю, а чього? Все працює як требаж…

Щоб менше питань було))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

31.05.2024 в 11:06, Prorab337 сказал:

Щоб менше питань було))

А зробити опенсорс - ніт?

Не можеш сам - віддай ком'юніті

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

31.05.2024 в 10:08, Vladzimir сказал:

А зробити опенсорс - ніт?

Не можеш сам - віддай ком'юніті

Гарна ідея, скоріш за все так і зробимо

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Підкажіть, будь-ласка:
у замовника версія модуля - 2.0. Саме по схемі оновлень розширень у OpenCart я не глибоко опізнаний, тому питання:
чи можна десь/якось отримати архів з останньою версією модуля? (2.2) Номер сплаченого рахунку маю

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17.06.2024 в 15:30, ueg сказал:

Підкажіть, будь-ласка:
у замовника версія модуля - 2.0. Саме по схемі оновлень розширень у OpenCart я не глибоко опізнаний, тому питання:
чи можна десь/якось отримати архів з останньою версією модуля? (2.2) Номер сплаченого рахунку маю

Модуль зараз на оновленні, після оновлення буде доступна остання версія для скачування

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Завершую роботу над оновлення, прохання написати в кого є якісь критичні помилки, щоб нічого не забув в оновленні.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

19.06.2024 в 12:57, Prorab337 сказал:

Доброго дня. Завершую роботу над оновлення, прохання написати в кого є якісь критичні помилки, щоб нічого не забув в оновленні.

 

 

не критичне, але чи можна, щоб цей вміст можна було совати вліво вправо? Бо не видно колонки статусів замовлень на мобільному

image.thumb.png.3a6e021b105b9abc2c47bc55c292b24f.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Доброго дня. Якщо в когось не працює трекінг на укрпошті скиньте будь ласка доступи в приват

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Warning: require_once(/home/natureme/naturemed.ua/www/system/helper/novaposhta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/natureme/naturemed.ua/www/catalog/model/extension/module/shippingdata.php on line 34
Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/natureme/naturemed.ua/www/system/helper/novaposhta.php' (include_path='.:/usr/local/pear/php56') in /home/natureme/naturemed.ua/www/catalog/model/extension/module/shippingdata.php on line 34

 

спробував оновоти модуль і ось таке ) в мене нема вообще файла novaposhta.php  чому воно його шука! 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


04.07.2024 в 14:05, antropolog сказал:

Warning: require_once(/home/natureme/naturemed.ua/www/system/helper/novaposhta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/natureme/naturemed.ua/www/catalog/model/extension/module/shippingdata.php on line 34
Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/natureme/naturemed.ua/www/system/helper/novaposhta.php' (include_path='.:/usr/local/pear/php56') in /home/natureme/naturemed.ua/www/catalog/model/extension/module/shippingdata.php on line 34

 

спробував оновоти модуль і ось таке ) в мене нема вообще файла novaposhta.php  чому воно його шука! 

Скиньте доступи в приват, перевірю

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

04.07.2024 в 14:57, kopaweb19 сказал:

У мене модулю не оновлює міста та відділення. Чи може хтось витягнути з бази таблиці з містами та відділеннями?

https://t.me/opencart_max/435/8890

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Помогите пожалуйста Укрпочта при редактировании даёт такую ошибку "
Fatal error: Uncaught Exception: Error: Table 'potribn2_svitlo-e.oc_ukrposhta_references' doesn't exist<br />Error No: 1146<br />SELECT `type`, `value` FROM `oc_ukrposhta_references` in /home2/potribn2/svitlo-e.potribna.com.ua/system/storage/modification/system/library/db/mysqli.php:46 Stack trace: #0 /home2/potribn2/svitlo-e.potribna.com.ua/system/library/db.php(16): DB\MySQLi->query('SELECT `type`, ...', Array) #1 /home2/potribn2/svitlo-e.potribna.com.ua/system/helper/ukrposhta.php(0): DB->query('SELECT `type`, ...') #2 /home2/potribn2/svitlo-e.potribna.com.ua/admin/controller/extension/shipping/ukrposhta.php(0): UkrPoshta->getReferences() #3 /home2/potribn2/svitlo-e.potribna.com.ua/system/storage/modification/system/engine/action.php(51): ControllerShippingUkrPoshta->index() #4 /home2/potribn2/svitlo-e.potribna.com.ua/admin/controller/startup/router.php(26): Action->execute(Object(Registry), Array) #5 /home2/potribn2/svitlo-e.potribna.com.ua/system/storage/modification/system/engine/action.php(51): ControllerStartupRou in /home2/potribn2/svitlo-e.potribna.com.ua/system/storage/modification/system/library/db/mysqli.php on line 46"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Svetas2022 У вас немає таблиці potribn2_svitlo-e.oc_ukrposhta_references, ви не правильно встановлювали модуль. Перевстановіть

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

ключ ліцензії на  " на 1(один) домен і на будь-яку кількість піддоменів або тестових сайтів!"

Укрпошта АПИ

Новая пошта Апи

дайте будь ласка

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17.07.2024 в 15:36, Svetas2022 сказал:

Ау, когда я смогу получить ключи?

Активував

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

05.07.2024 в 08:19, seopulse сказал:

Доброго дня, коли вже можно буде придбати модуля?

З завтрішнього дня

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

04.07.2024 в 14:57, kopaweb19 сказал:

У мене модулю не оновлює міста та відділення. Чи може хтось витягнути з бази таблиці з містами та відділеннями?

Виправлено в новій версії 2.3.0

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Нова версія готова до завантаження

 

v. 2.3.0 від 17.07.2024:

  • додана підтримка PHP 8.0, 8.1, 8.2
  • додана підтримка OpenCart 3.0.3.9
  • доданий друк декількох документів
  • доданий тарифний розрахунок післяплати
  • додана мінімальна вага за замовчуванням
  • додана мінімальна оголошена вартість за замовчуванням
  • додана можливість увімкнення/вимкнення обліку страховки в розрахунку вартості доставки
  • додана підтримка макросу product_id для товару
  • додана спливаюча підказка зазначеного міста і відділення у формі ТТН
  • оптимізація завантаження налаштувань і форми ТТН
  • актуалізація методів АПІ
  • виправлені помилки завантаження баз міст і відділень
  • виправлені помилки заповнення форми ТТН
  • виправлена помилка кількості місць за замовчуванням
  • виправлені помилки сумісності
  • інші виправлення помилок, дрібні правки і поліпшення
  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...

Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, як прибрати з поля «Місто» назву района?
Чи додати поле район, щоб в ньому вибирати район (хоча то і трішки зайве).
Головне, щоб у базі в замовленнях в полі shipping_city був лише населений пункт. Без району!
Дякую.
image.png.5e732572b29ffcfc2e4361240cb26336.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 15.08.2024 в 10:52, yurabr сказав:

Головне, щоб у базі в замовленнях в полі shipping_city був лише населений пункт. Без району!

Так віддає укрпошта. Для чого ці зайві маніпуляції?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

15.08.2024 в 11:31, Flint2000 сказал:

Так віддає укрпошта. Для чого ці зайві маніпуляції?

У мене на сайті менеджери не працюють. все в іншу програму витягується... 
У ній якраз і не підтягуються міста, тому що не сходиться з укрпоштою через райони.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.08.2024 в 11:31, Flint2000 сказал:

Так віддає укрпошта. Для чого ці зайві маніпуляції?

Я, звичайно, не профі, та можу помилятись... але
image.png.5cc30f72ada6458afd87ac3cca7eaca7.png

тут район та місто точно не в одному

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.