Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

ads.txt и Amazon - непонятки


Recommended Posts

Всем привет!

 

Сегодня в логах апача обнаружил:

 

[Thu Apr 05 20:08:51.351923 2018] [access_compat:error] [pid 9549] [client 52.47.168.171:39263] AH01797: client denied by server configuration: /var/www/html/ads.txt

ip этот принадлежит вроде как Amazon(у), ads.txt - какя-то фишка гугла и я так понял,что амазон получил отказ на запрос этого файла(хотя его и так нет на сервере),только одно непонятно,откуда пришел запрос на этот файл,извне-вроде нет,т.к по логам нет запросов,из самого опенкарта-тогда откуда именно? или я че-то не так доганяю?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


7 минут назад, Yoda сказал:

Возможно на вашем айпи кто-то был давно и пришел бот проверять, возможно бот-нет, возможно всякое. Понять и простить.
Т.е. Забить!

хорошо,если так,но почему в логах на то время тишина. боты яндекса и др. пишутся в лог,а тут тишина

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
On 4/6/2018 at 1:03 AM, MilkeyWay said:

Всем привет!

 

Сегодня в логах апача обнаружил:

 


[Thu Apr 05 20:08:51.351923 2018] [access_compat:error] [pid 9549] [client 52.47.168.171:39263] AH01797: client denied by server configuration: /var/www/html/ads.txt

ip этот принадлежит вроде как Amazon(у), ads.txt - какя-то фишка гугла и я так понял,что амазон получил отказ на запрос этого файла(хотя его и так нет на сервере),только одно непонятно,откуда пришел запрос на этот файл,извне-вроде нет,т.к по логам нет запросов,из самого опенкарта-тогда откуда именно? или я че-то не так доганяю?

Решили проблему?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 6 months later...

тепер і в мене появилась, тільки Ip від гугла (Googlebot)..я так зрозумів гугл шукає в мене цей файл, в якому мають бути вказані продавці мого товару. Але якщо продавців немає то тоді не знаю що там вказувати 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.