Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите разобраться с сео ссылками


Ch0oJoy

Recommended Posts

Добрый день! Занимаюсь переносом сайта с 2.1 на 3 и остановился на такой проблеме.

Имеется шаблон со своим блогом, у которого url сайт/blog/категория/статья, но на старом сайте у меня в блоге сразу прописывается сайт/категория/статья. 

С помощью чего можно убрать генерацию blog в ссылках и оставить сайт/категория/статья?

Змінено користувачем Ch0oJoy
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21 минуту назад, Ch0oJoy сказал:

Добрый день! Занимаюсь переносом сайта с 2.1 на 3 и остановился на такой проблеме.

Имеется шаблон со своим блогом, у которого url сайт/blog/категория/статья, но на старом сайте у меня в блоге сразу прописывается сайт/категория/статья. 

С помощью чего можно убрать генерацию blog в ссылках и оставить сайт/категория/статья?

Там и проблема, нужно контроллер блога редактировать, чтоб не генерировал такую ссылку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Eldaeron сказал:

Там и проблема, нужно контроллер блога редактировать, чтоб не генерировал такую ссылку.

А без кода никак не получится? Может как-то редирект настроить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, Ch0oJoy сказал:

А без кода никак не получится? Может как-то редирект настроить?

Нет - будет циклическая переадресация
 

Спойлер

Это ж кому то в "голову" пришло "такое"... вставлять URL "категории" которой нету фактически

:ph34r:

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, markimax сказал:

Нет - будет циклическая переадресация
 

  Скрыть контент

Это ж кому то в "голову" пришло "такое"... вставлять URL "категории" которой нету фактически

:ph34r:

 

Там идут категории блога, с шаблона Unishop) Мне главное чтоб от ПС проблем не было при переходе, а то есть несколько статей в Топ по запросам и с них хорошо идут люди

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.