polomasky

Новичок
 • Публикаций

  12
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Обычный

Информация о polomasky

 • Звание
  Пользователь

Посетители профиля

124 просмотра профиля
 1. Доброго дня. Ми з Вами переписувались приватними повідомленнями. Після того як придбав у Вас модуль і Ви його встановили - так і модуль не працює коректно, а саме не надсилає повідомлення покупцям?! Досі Ви цього не виправили. Підкажіть - так і злишиться? Чи все таки допоможете?
 2. Автор усе встановив. Велике йому спасибі. Дійшли спільної мови.
 3. Автор усе встановив. Велике йому спасибі. Дійшли спільної мови.
 4. Автор усе встановив. Велике йому спасибі. Дійшли спільної мови.
 5. Модуль не робочий. Автор підтримки не надає. Прокоментував - що погано заливаю на сервер - при тому уже 4 ФТП клієнти змінив - результат одинаковий. На пропозицію встановити модулі за гроші - автор морозиться. Якщо встановити усі модулі Управління торгівлею які я придбав - а їх 5 шт. - сайт лягає мертво. Нікому не рекомендую.
 6. Модуль не робочий. Автор підтримки не надає. Прокоментував - що погано заливаю на сервер - при тому уже 4 ФТП клієнти змінив - результат одинаковий. На пропозицію встановити модулі за гроші - автор морозиться. Якщо встановити усі модулі Управління торгівлею які я придбав - а їх 5 шт. - сайт лягає мертво. Нікому не рекомендую.
 7. Модуль не робочий. Автор підтримки не надає. Прокоментував - що погано заливаю на сервер - при тому уже 4 ФТП клієнти змінив - результат одинаковий. На пропозицію встановити модулі за гроші - автор морозиться. Якщо встановити усі модулі Управління торгівлею які я придбав - а їх 5 шт. - сайт лягає мертво. Нікому не рекомендую.
 8. Модуль не робочий. Автор підтримки не надає. Прокоментував - що погано заливаю на сервер - при тому уже 4 ФТП клієнти змінив - результат одинаковий. На пропозицію встановити модулі за гроші - автор морозиться. Якщо встановити усі модулі Управління торгівлею які я придбав - а їх 5 шт. - сайт лягає мертво. Нікому не рекомендую.
 9. Модуль не робочий. Автор підтримки не надає. Прокоментував - що погано заливаю на сервер - при тому уже 4 ФТП клієнти змінив - результат одинаковий. На пропозицію встановити модулі за гроші - автор морозиться. Якщо встановити усі модулі Управління торгівлею які я придбав - а їх 5 шт. - сайт лягає мертво. Нікому не рекомендую.