Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

olegodessa

Користувачі
  
  • Публікації

    396
  • З нами

  • Відвідування

Усі публікації користувача olegodessa

  1. всем доброго времени суток возника необходимость отправлять заказы от разных фопов, этот вопрос поднимался уже несколько лет назад, но с места не сдвинулся есть вопрос к автору - можете написать (как временное решение) пару строк кода (костыля) чтобы была возможность менять отправителя путем запроса к базе данных через крон?
  2. а если не забирают товар на почте, как оформляете предоплату? что пишите в чеке?
  3. не поверите - лично мне никакой а вот налоговая говорит что если оплата через платежные системы - чек давай
  4. если предоплата с карты, то не нужно пробивать, а если через платежный терминал, то нужно (страна контрастов)
  5. сколько времени чеки хранятся на серверах налоговой, не интересовались?
  6. в таком случае, если человек не забрал заказ, то предоплату нужно вернуть или закрыть вторым чеком
  7. как это провести по чекам? каким образом оформить предоплату? какое назначение платежа в чеке?
  8. Особенно если торгуешь например эксклюзивной одеждой. И многие не парятся с выбором размеров - берут абы как (позырять, померять). Некоторые особи женского пола вообще берут чтобы одеть на один вечер и потом вернуть. Что будет с товаром после трех-четырех примерок (отправок)? Тут как раз "колхозная практика" и отсекает большую часть "колхозных практикантов". Для работы как в цивилизованном мире - нужно жить в цивилизованном мире.
  9. питання було про те, чи можна це реалізувати в модулі, а не про те як працювати в особистому кабінеті чекбокса
  10. добрий день а як працювати з частковою передоплатою в модулі? налогова хоче два чеки - на передоплату і на залишок таке можно реалізувати?
  11. багато покупців не пам'ятають свої дані для входу та кілька разів реєструють свої облікові записи. як можна об'єднати всі замовлення одного покупця в обраний за замовчуванням обліковий запис? мова іде не про пошук по магазину по якимось критеріям, а про ті облікові записи, які виявлені вручну, вибираєш два облікові записи і робиш з них один, з об'єднанням всіх замовлень
  12. модуль цікавий, але не вкрай потрібний, тому особисто для мене не потрібно і ще не зрозуміло написано в описі - через кожні 10 місяців обов'язково продовжувати, бо перестане працювати?
  13. добрый день, можно в модуле делать скидку в зависимости от метода доставки или оплаты?
  14. доброго дня хотів оновити модуль, але отримую задвоєння модулю в адмінці, при цьому неможливо нічого поміняти в налаштуваннях модулю і білий екран на сторінці товару. в скачаному з форума архіві пустий файл install.xml install.xml повинен бути пустим? чи це якась помилка в архіві?. В попередній версії він не був пустий.
  15. Добрий день. Увімкнить будь ласка на демо модуль комплекти. Щоб можна було побачити його налаштування і роботу. Скиньте посилання на товари з цим працюючим модулем.

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.