Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка при доработке шапки сайта


Recommended Posts

Добрый день, правила шапку сайта под себя, после добавления дополнительного модуля вышла такая ошибка

Notice: Undefined variable: og_url in /home/glasstoo/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/common/header.tplon line 49

Как поправить эту строку? Помогите пожалуйста, версия опенкарт про 2.3

Снимок.PNG

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В шаблон вносится изменения с помощью модификатора, который объявляет переменную og_url

Отключайте по очереди модификаторы и узнаете какой модификатор вносит.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, nexus сказал:

В шаблон вносится изменения с помощью модификатора, который объявляет переменную og_url

Отключайте по очереди модификаторы и узнаете какой модификатор вносит.

 

Я знаю какой модификатор вносит, но как мне сделать чтобы и он работал и ошибки не было?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 минуты назад, morrison4394 сказал:

Я знаю какой модификатор вносит, но как мне сделать чтобы и он работал и ошибки не было?

Я не Ванга, не знаю для чего служит эта переменная. Можете заглушку поставить или же определить в связи чего возникает эта проблема.

Змінено користувачем Гість
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

в контролеле хедера должно быть чтото типа $data['og_url'] = (isset($this->request->server['HTTPS']) && (($this->request->server['HTTPS'] == 'on') || ($this->request->server['HTTPS'] == '1')) ? HTTPS_SERVER : HTTP_SERVER) . substr($this->request->server['REQUEST_URI'], 1, (strlen($this->request->server['REQUEST_URI'])-1));

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.