Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подскажите модуль для Массовой смены цен в %


peacemaker

Recommended Posts

Подскажите модуль для Массовой смены цен в % для opencart 2.0

Нашел несколько модулей, все платные, не знаю какой самый удобный.

Кто каким пользовался, подскажите что лучше брать. Если есть бесплатный - ещё лучше!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...
В 24.11.2017 в 16:43, todaymars сказал:

Пользуюсь этим, доволен.

 

 

Добрый день! Есть ли в этом модуле возможность не только снижать цены, но и повышать их на определенную сумму или %? К примеру, нужна наценка на весь ассортимент в %, а также - на определенные группы товаров в нац.валюте. В описании такого не нашла, может, планируется в будущем такая доработка в модуле?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, TanyaSyd сказал:

Добрый день! Есть ли в этом модуле возможность не только снижать цены, но и повышать их на определенную сумму или %? К примеру, нужна наценка на весь ассортимент в %, а также - на определенные группы товаров в нац.валюте. В описании такого не нашла, может, планируется в будущем такая доработка в модуле?

Я не автор и на счет будущего функционала не отвечу) Наценки нету, только скидка

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 07.12.2017 в 17:12, TanyaSyd сказал:

Спасибо за ответ :)

тут тож будет скоро и не только это

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.