Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Обновление сайта до актуальной версии, с сохранением текущего состояния магазина (товары, категории, шаблоны, модули и т.д.)


Recommended Posts

Требуется человек для того, что бы обновить магазин до актуальной версии. Текущая версия 0.1.5. Сам магазин можете глянуть по вот этому адресу: http://dissk.ru/.

С Вашими предложениями по цене-срокам пишите на почту [email protected]

Добавление товара в магазин происходит через выгрузку из 1с в формате XML, эта возможность так же должна быть сохранена.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я переносил магазин + дизайн с таких ранних версий, но не имел опыта работы с 1с выгрузкой.

Ваш модуль по выгрузке - а) писался под заказ или - б) покупался на просторах интернета? вот пример

Если вариант б, я смогу помочь

Напишите на

[email protected]

skype: godskidchen

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Требуется человек для того, что бы обновить магазин до актуальной версии. Текущая версия 0.1.5. Сам магазин можете глянуть по вот этому адресу: http://dissk.ru/.

С Вашими предложениями по цене-срокам пишите на почту [email protected]

Добавление товара в магазин происходит через выгрузку из 1с в формате XML, эта возможность так же должна быть сохранена.

Если в течение недели ни кого не найдете, пишите на [email protected]. Разберемся.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.