Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Заказчик задал не стандартный вопрос и я подзавис. Может кто что подскажет?

Поиск по умолчанию отлично выводит результат запроса "Пачка сигарет" - все товары которые начинаются на Пачка сигарет - например Пачка сигарет Kent....

Но заказчик хочет чтобы если написать "Пачки сигарет" - выдало все сигарет.... как быть?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23 минуты назад, Devorian сказал:

Заказчик задал не стандартный вопрос и я подзавис. Может кто что подскажет?

Поиск по умолчанию отлично выводит результат запроса "Пачка сигарет" - все товары которые начинаются на Пачка сигарет - например Пачка сигарет Kent....

Но заказчик хочет чтобы если написать "Пачки сигарет" - выдало все сигарет.... как быть?

елементарно Ватсон, для этого есть "теги"

;)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, Devorian сказал:

Но заказчик хочет чтобы если написать "Пачки сигарет" - выдало все сигарет.... как быть?

 

поменять AND на OR

 

1 час назад, bitrixlviv сказал:

елементарно Ватсон, для этого есть "теги"

;)

:huh:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Devorian сказал:

так тэги прописаны... тоже уже думал об этом

если я правильно понял вопрос то вы хотите что б при поиске на сайте по запросу "пачки сигарет" находило все товары с названием "Пачка сигарет хххххх"

Если так, то я не понимаю в чем проблема в тегах к этим товарам указать тег "пачки сигарет" ?  

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.