Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Магазин Цветы


Recommended Posts

15 минут назад, Konstantin1979 сказал:

Подскажите подходят ли шаблоны Royal и шаблон shop-store 2 для цветочного магазина?

любые подойдут - достаточно картинки поменять на цветочки и цветовую гамму подогнать и хоть калошами торгуй.
шаблон Royal  раз в 100 получше будет чем лох-стор2 - его я бы шаблоном даже и не называл тут уж лучше действительно какой нить бесплатный)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


38 минут назад, AWARO сказал:

любые подойдут - достаточно картинки поменять на цветочки и цветовую гамму подогнать и хоть калошами торгуй.
шаблон Royal  раз в 100 получше будет чем лох-стор2 - его я бы шаблоном даже и не называл тут уж лучше действительно какой нить бесплатный)

Можете еще подсказать сертификат SSL нужно ли покупать? и у кого его покупать, у регистратора имен или у хостинг провайдера? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, Konstantin1979 сказал:

Можете еще подсказать сертификат SSL нужно ли покупать? и у кого его покупать, у регистратора имен или у хостинг провайдера? 

где угодно
вообще советую перебираться сюда  там всё есть
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.