Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

После установки OpenCart на свой хостинг перехожу по ссылки в админку сайта и не попадаю на страницу админки.


svinar93

Recommended Posts

После установки OpenCart на свой хостинг перехожу по ссылки в админку сайта и не попадаю на страницу админки. Перехожу на страницу домена и там типо вы владелец этого домена и тд...

Змінено користувачем svinar93
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ищите в корне файлов index.html и удаляйте.

Предварительно скачав в качестве бэкапа на комп.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, svinar93 сказал:

Нашла файл index.php  и удалили, все равно не получается зайти на страницу админки.

Забавно...А я разве что то писал о данном файле?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я так поняла что вы разбираетесь в этом отлично, помогите пожалуйста. С начало на главной странице писали Требуется php5.4+, я настроила php5.4 и после этого появилась ошибка 500 на сайте. Все рекомендации хостинга выполнила все равно ошибка на проходит. Я уже неделю мучаюсь с эти опенкардом а ажминки еще не видела.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Давайте с самого начала...Вы пытаетесь установить чистый движок опенкарт ? Или переносите готовый магазин ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Тогда просто переустановите.Удалив при этом содержимое папки магазина на хостинге и содержимое базы данных.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.