Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

изменить стиль вкладок


Recommended Posts

4 часа назад, ky3mu4 сказал:

и путь где их найти.

это не стандартный функционал.  какой нибудь модуль. или просто редактировали контроллер и шаблон

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 04.04.2017 в 21:39, ky3mu4 сказал:

fanatic, у меня есть модуль но он добавляет допонительные вкладки)

 

Вопрос - ответ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 04.04.2017 в 16:13, ky3mu4 сказал:

Всем привет! подскажите пожалуйста как изменить стиль текста вкладок в карточке товара. и путь где их найти. зарание спасибо!58e39bdda36e6_.thumb.jpg.54baf41fc66430f7ec758df0d43bda9e.jpg58e39bec58fa7_.thumb.jpg.a199d2eb0fdfdb29c840e66aafb18035.jpg

я не спец но в таблице стилей , фаил с окончанием php, конкретно какой не подскажу , но думаю в нете можно нарыть) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Это вкладки bootstrap'а, его стили и надо править. Причем саму бутсраповскую библиотеку рекомендуется не трогать (на случай апгрейда), переопределяйте стили в своем stylesheet.css.

В сети полно вариантов переопределения стандартного бутстрапа (я даже метродизайн библитеку видел), в разные цвета, в разные стили всего на свете (списки, радиобатоны, формы и т.д.)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.