Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема с CKEditor


Recommended Posts

Не устанавливается CKEditor ни ocmod ни vqmod

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=22343&path=5&filter_search=ckeditor

после установки ocmod она прекращается и выводится сообщение:

 

SyntaxError: JSON.parse: unexpected character at line 1 column 1 of the JSON data

 

OK

 

<b>Warning</b>: ftp_nlist(): listen() failed: Operation not permitted (1) in <b>/home/i/de/zoo.ru/public_html/vqmod/vqcache/vq2-admin_controller_extension_installer.php</b> on line <b>328</b><b>Warning</b>: Invalid argument supplied for foreach() in <b>/home/i/de/zoo.ru/public_html/vqmod/vqcache/vq2-admin_controller_extension_installer.php</b> on line <b>333</b><b>Warning</b>: ftp_mkdir(): Create directory operation failed. in <b>/home/i/de/zoo.ru/public_html/vqmod/vqcache/vq2-admin_controller_extension_installer.php</b> on line <b>338</b><b>Warning</b>: ftp_nlist(): listen() failed: Operation not permitted (1) in

 

 

Как исправить и установить?

Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Видимо по тому ,что папка админки переименована.Только вот нахрена в двойке Vqmod ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

FTP не настроен.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Нет ничего плохого в бесплатных дополнениях.

Подскажите, я так понимаю pav blog 2 это вы сделали, как после его установки его включить, вроде как и категорию поставил и блог создал(под блогом я так понимаю статья подразумевается) зашел в дизайн макеты а там сразу 3 поля:

Pav Blog

pavblog/blog

pavblog/category

объясните что за что отвечает и как сделать чтобы блог был виден, спасибо большое!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Подскажите, я так понимаю pav blog 2 это вы сделали

 

Перевёл и подарил форуму.Автор блога не я.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.