Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль "Изменение картинки товара при наведении курсора"


Vadim90

Recommended Posts

Здравствуйте!

 

Наверняка такой модуль есть, я его просто не нашел.

 

Хочу, чтобы при наведении на товар в каталоге, его изображение менялось а-ля как в ламода. Показывается в каталоге карточка, например, штанов, навел мышкой - появилось изображение модели в штанах этих. 

 

И желательно, чтобы была возможность не вручную прописывать каждому товару эту зависимость изображений, а как-то хотя бы в полуавтоматическом режиме...

 

Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


 

Благодарю!

 

Подскажите, его нужно просто положить в папку vqmod/xml и он будет подхватывать основное фото, делая его фото по умолчанию, а вторым фото будет первое дополнительное фото из карточки товара, верно рассуждаю?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 years later...

Есть такой модуль - он выводит дополнительные картинки при наведении на основное изображение товара, на всех страницах сайта и во всех модулях.

 

Подходит под OcStore, Opencart и Opencart.PRO

 

Пример:

additional-hover-image-3product.gif.b75e309ede7092032bf139db7f8dd77d.gif

 

Возможно, кому-то это будет полезно...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.