Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Выполнено ..?] Максимальный порог.


Recommended Posts

Нужно установить максимальный порог итоговой суммы, при котором будет показываться способ "Оплата при доставке" при оформлении заказа на сайте. Бюджет 300 рублей.

Также рассматриваю дальнейшее сотрудничество.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Подумал и реши, что 300 рублей достаточно много. Ещё добавлю к задаче добавить максимальный порог у способов доставки (Чтобы больше 10000 рублей показывался только способ "Бесплатная доставка). Всего два модуля.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


С почасовой оплатой такой бюджет израсходуется на стадии подключения к фтп..

 

Оффтоп. Я иногда (слава богу, что редко) с клиентами подолгу разговариваю, т.к. не могу понять чего они хотят. И эти деньги кончаются на стадии отправки клиентом данных для подключения по FTP.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Видимо, действительно, мало предлагаю, говорите свою цену, я в этой отрасли не эксперт в расценках. Судил по вёрстке модуля на сайте.

Змінено користувачем riderclub
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.