Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Не приходят письма уведомления о заказах


military21

Recommended Posts

Недавно перестали приходить письма уведомления о заказах и ответах на сайте. на сайте никаких работ не велось. в настройках никто не ковырялся. была подобная ситуация год-2 назад. помню что в тот раз мне сообщили знающие люди, что проблема на хостинге, но подробностей не помню и не нашел где этот вопрос задавал. написал на хостинг . ответили что у них все нормально. но я на 100 персентов уверен, что дело не в сайте (так как настройки не менялись да и было подобное). как аргументированно написать хостеру что проблема на их стороне если это действительно так? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Недавно перестали приходить письма уведомления о заказах и ответах на сайте. на сайте никаких работ не велось. в настройках никто не ковырялся. была подобная ситуация год-2 назад. помню что в тот раз мне сообщили знающие люди, что проблема на хостинге, но подробностей не помню и не нашел где этот вопрос задавал. написал на хостинг . ответили что у них все нормально. но я на 100 персентов уверен, что дело не в сайте (так как настройки не менялись да и было подобное). как аргументированно написать хостеру что проблема на их стороне если это действительно так? 

Проблема с mail.ru недавно сам столкнулся с этим , сейчас использую почту яндекса все приходит.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.