Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Покатегории на главной


Recommended Posts

Добрый день. Хотел попросить знающих людей подсказать по движку Opencart. Работаю на нем не очень давно. Версия 2.0.3.1.

Стоит задача вывести на главную список подкатегорий товаров в картинках. В блок HTML не очень удобно. Хотел узнать есть ли модуль вывода. Искал в интернете. Все пишут только на старые версии 1хххх. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А че не удобно то? Или вы вообще не знаете код html?

По разным причинам не удобно. Бесит редактор который поменяли в новой версии. Не удобно в плане оптимизации для мобильных устройств.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Спасибо, скачал и установил. Выводит категории. Подскажите, как настроить так чтоб выводились и подкатегории?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я не являюсь автором данного дополнения.Видимо просто знаю о существовании гугла.....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.