Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подскажите, как изменить цвет фона активных ссылок в Header.


Twix87

Recommended Posts

Добрый день


Подскажите, как изменить цвет фона активных ссылок в Header. Необходимо установить прозрачность, т.к. сейчас выглядит не очень. Уже весь css перелопатил и не могу понять где это нужно прописывать. Я так понял цвет наследуется от родителя.


a60f4108b26d1557cd7fd9636760d58b.jpg


Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день!


Подскажите, как изменить цвет фона активных ссылок в Header. Необходимо установить прозрачность, т.к. сейчас выглядит не очень. Уже весь css перелопатил и не могу понять где это нужно прописывать.


Спасибо.


a60f4108b26d1557cd7fd9636760d58b.jpg


Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Инспектор объектов в браузере включите [Ctrl] + [shift] + или нажмите на элемент правой кнопкой мыши и выберите "Проинспектировать элемент", тым в правой колонке будет показан CSS код.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Спасибо. Код то я знаю как посмотреть, но вот выявить в какой строчке - не получается. Если не трудно посмотрите.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


не хорошо править сам бутстрап, переопределите в основных стилях 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

.nav .open>a,.nav .open>a:focus,.nav .open>a:hover{  par#1: ... !important, par#2: ... !important, ....  }

в stylesheet.css 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Пытался прописать в stylesheet.css:

.nav .open>a,.nav .open>a:focus,.nav .open>a:hover{  par#1: ... !important, par#2: ... !important, ....  } 

Ничего не получилось :mellow:  Пожалуйста,  объясните подробнее!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Пытался прописать в stylesheet.css:

.nav .open>a,.nav .open>a:focus,.nav .open>a:hover{  par#1: ... !important, par#2: ... !important, ....  } 

Ничего не получилось :mellow:  Пожалуйста,  объясните подробнее!

тут как бы Ваши стили должны быть вместо par#1: ... !important, par#2: ... !important, ....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.